Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halil Sezai yalnız prens olunca bizi yakıştırdılar

Şarkıcı Melis , ‘Yalnız Masal’ adlı şarkıda düet yaptığı Halil Sezai ile birlikte olduğu iddialarına cevap verdi: Birlikte değiliz, zaten benim hayatımda başka birisi var. Sezai ile törenlerine birlikte gitmiştik. Kendisi yalnız prens olunca bizi yakıştırmışlar

Giriş Tarihi: 5.6.2016
Halil Sezai yalnız prens olunca bizi yakıştırdılar
Halil Sezai ile yaptığı 'Yalnız Masal' düetiyle adından söz ettiren Melis , 6 yaşında piyano dersleri almaya başlamış. Üniversitede mimarlık eğitimi alan Kar'ın müzik aşkı hiç bitmemiş. Dört yıl önce 'O Ses ' yarışmasına katılan, ardından bir albüm ve single çıkaran Kar; yeni çalışmalarını ve özel hayatını anlattı.

'Yalnız Masal'da bir çiftin ayrılık hikayesi anlatılıyor. Şarkıyı söylerken ne hissettiniz?
Şarkının çok gerçek bir hikayesi var. Daha okumalar aşamasında şarkıdan çok etkilenmiştim. Çok iyi tepkiler aldı; klibi 2 milyon kez izlendi.

Halil Sezai ile nasıl bir araya geldiniz?
Halil Sezai, çok yakın dostum, ağabeyim, kardeşim. Arada bir şeyler yaptığımızda birbirimize gösteriyorduk. Bu şarkıya beraber bir ruh katalım istedik.

Aranızda aşk dedikoduları da çıktı...
Ben çok kez Halil Sezai'nin sahnesine konuk oldum, onun stüdyo çalışmalarını takip ettim. ödüllerine de birlikte gitmiştik. Sonrasında Halil Sezai yalnız prens olunca bizi birbirimize yakıştırdılar. Ama biz bunlara gülüp geçiyoruz. Zaten benim hayatımda uzun zamandır biri var.

Ses yarışmasından çıktınız ve kalıcı isimler arasında yer aldınız. Hızlı bir yükselişinizin olduğunu düşünüyor musunuz?
Hızlı yükselip bir anda düşme durumu da var. Bu işe albümle başladım. Maddi ve manevi olarak zor bir durumdu. Aslında ilk albümümle kendimi duyuramamıştım. Asıl çıkışım, altı ay önce çıkardığım single ile oldu.

Yarışmalara büyük ümitlerle katılıp sonra bir anda kaybolanlar da oluyor...
Yarışmacı olarak kalırsanız yandınız. Dünyanın en iyi şarkısını da yapsanız, yarışmacı kimliğiniz üzerinize yapışıyor. Bu nedenle 'İyi ki birinci olmamışım' diyorum. Yarışmaya çok büyük ümitlerle girmedim. Bunun bir yarışma olduğunun çok farkındaydım. Yarışmadan sonra yalnızdım ama fark edilmiş olduğum için avantajlıydım. Sonuna kadar tırmaladım.

İlk albüm tutmayınca hayal kırıklığı yaşadınız mı?
Asıl yıpranmayı albüm çıktıktan sonra hissettim. Bu sektöre, insanlara, hayal kırıklıklarına alışkın değildim. 'Bu işi yapmayacağım' deyip geri çekildiğim çok oldu. Aslında yaşadığım hayal kırıklıkları beni bu noktaya getirdi.

Sizi Hadise ve Atiye'ye benzetenler de oluyor...
Bu durum Batı menşeli pop yapmak istediğim için ya da tipimizden dolayı olabilir. Biraz balık etliyim ya... Bence gayet güzel, hiçbir rahatsızlığım yok.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halil Sezai yalnız prens olunca bizi yakıştırdılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN