ı yoğun yaşarım içimde fırtınalar kopar’

Oyuncu Yusuf Çim’le yaşayan Özdemir, “Duygularımı belli etmesem de aşkı yoğun yaşarım. Amazon kadını gibi görünsem de içimde fırtınalar kopar” diyor

Giriş Tarihi: 2.7.2016
‘Aşkı yoğun yaşarım içimde fırtınalar kopar’
'Çilek Kokusu' isimli diziyle ünlenip dizideki rol arkadaşı Yusuf Çim'le yaşamaya başlayan Özdemir, kendisiyle ilgili merak edilenleri BeStyle Magazine'e anlattı:

'AİLEM BENİ ÇOK DESTEKLEDİ'
Küçük yaştan beri sahneye çıkmak istiyordum. Beni oyunculuk yapma konusunda ikna eden, bu sektörün içindeki bir arkadaşım oldu; gerçekten ilk adımı atmak için beni çok motive etti. Ablam başta olmak üzere ailem de beni bu konuda çok destekledi. Önce oyunculuk eğitimi almaya başladım, ardından da dizi projeleri geldi. Doğru da, doğru işler karşıma çıktı. Şans mı bilemem ama iyi-kötü yaşadığım her şeyin bana artısı olduğunu düşünüyorum.
Kişilik olarak kendimle çok barışık bir insanım. Kendimi olduğum gibi kabul ettim. İçi dışı bir kişiliğim var. Aslında ben bu özelliğimi de çok seviyorum, çünkü neysem oyum. Kimsenin arkasından konuşmam, genelde her şeyi yüzlerine söylerim. Gerçek hayatta rol yapmam, ama bu bazen beni politik durmam gereken konularda beni olumsuz da etkileyebiliyor. Disiplinliyim; geç kalmam, işten asla kaçmam, en iyisi olması için kendimi hasta etmekten bile çekinmeden çalışırım.

'EGOYA TAHAMMÜLÜM YOK '
Özel hayatımda sevdiğim adamın gözümün içine ne kadar derin baktığı ve nasıl güldüğü dikkatimi çeker. Şekilci egolara tahammülüm yok! Herkesin olduğu gibi olmasını severim.
Aşık olduğumu uzun süre karşımdakine de, kendime de itiraf etmem. Uzun zaman geçmesine rağmen, hâlâ onun adını duyunca kalbimde bir çarpıntı oluyor, kan akışım hızlanıyorsa, gözümü açar açmaz yüzümü yıkarken onun ne yaptığını düşünüyorsam, burnumda onun konusunu hissediyorsam aşık olduğumu anlarım. Ama yine de kendime itiraf etmem zaman alır.
Duygularımı dışa vurmakta çok zorlandığım için dışarıda Amazon kadını gibi görünen duruşumun altında fırtınalar kopabilir. Aşkı yoğun yaşarım. Tüm tutkularıyla, yanlışlarıyla, kıskançlıklarıyla filtresiz ve kendimi kasmadan aşık olurum.

FİZİĞİME OTURAN GİYSİLERİ TERCİH EDERİM
Çok bol kıyafetleri kendime yakıştırmıyorum. Mesela bu sezonki fırfırlı üstler modası hiç benlik değil. Çok dekolte ayakkabı da sevmiyorum. Diz altı kalem etekleri de kendime yakıştırmıyorum. Ben maskülen çizgileri olan, köşeleri belli, mutlaka üzerime oturan fit kıyafetleri giyerek feminen olan kızım.
Doğal güzellik bence önemli. İnsan kendine iyi tanırsa zaten küçük dokunuşlarla kendisini en güzel nelerin gösterdiğini de görüyor. Bana göre bakımlı olmak ve özen göstermek en önemli güzellik sırrı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Aşkı yoğun yaşarım içimde fırtınalar kopar’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN