Ünlü çifte şok suçlama!

Eyüp’te emlakçılık yapan Girgin tehdit ve saldırılardan sorumlu tuttuğu eski futbolcu ve eşi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Giriş Tarihi: 5.7.2016 11:49
Ünlü çifte şok suçlama!

Saldırıdan Emre Aşık ve eşini sorumlu tuttu

Habertürk Gazetesi'nden Müslim Sarıyar'ın haberine göre, İstanbul Eyüp'te emlakçılık yapan Girgin önce telefonla, daha sonra evine gelen 3 kişi tarafından ölümle tehdit edildi. Cuma günü de aracı kurşunlanan Girgin, tehdit ve saldırılardan sorumlu tuttuğu eski futbolcu ve eşi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Beyoğlu'ndan bir bina almak için Aşık çiftinin işyerine geldiğini söyleyen Girgin, şu iddialarda bulundu:

"Emre Aşık bir binasının sahibinin avukatı olan Metin İ.'yle anlaştı, 800 bin lira ödeme yaptı. Birkaç gün sonra binanın sahibi ortaya çıktı. Avukatın satış yetkisinin olmadığını söyledi. yı istedik, Metin İ. para almadığını söyleyince suç duyurusunda bulunduk."

''Tehditler ve kurşunlama oldu''

Aşık'ın parayı kendisinden istediğini savunan Girgin "İlgim olmadığını söyledim. Sonra tehditler ve kurşunlama oldu. Tehdit edenler, kendilerini Yağmur Aşık'ın gönderdiğini söyledi" dedi.

Girgin'in şikâyetinin ardından şimdi polis, Aşık çiftinin ifadesini alacak.

''Hem dolandırdılar hem de iftira atıyorlar''

Yağmur Aşık ise iddiaları reddetti. Hem dolandırıldıklarını hem de iftiraya uğradıklarını söyleyen Aşık şöyle devam etti:

"800 bin TL değil 1.5 milyon TL kaptırdık. Bununla ilgili de savcılığa şikâyetimiz mevcut. Şimdi de iftira atıyorlar. 'Tehdit ettiler' diyor. Madem öyle emlakçının evinin her yerinde kamera mevcut. Neden görüntüleri emniyete vermedi. Araç kurşunlama olayıyla da bağlantımız yok. Onu da kendisi yaptırmıştır. Bizi davadan vazgeçirmek için kurdukları senaryo. Paramızı alana kadar vazgeçmeyeceğiz."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü çifte şok suçlama!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN