Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için 34 ülkeden aynı klipte mum üflediler

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük hayran kitlesi bulunan oyuncu ’ün hayranları video klip hazırladı. İnternet üzerinden örgütlenen 34 ülkeden birer hayranı bir mum üfleyerek sanatçının doğum gününü kutladı.

Giriş Tarihi: 6.7.2016 12:46
Tuba Büyüküstün için 34 ülkeden aynı klipte mum üflediler
Hayranları harekete geçti

İnternette örgütlenerek 'e sevgilerini göstermek için duygularını ve düşüncelerini iletmeye çalışan hayranları harekete geçti. ' Maisha Masal' isimli bir hayranının önerisi üzerine 'ün 5 Temmuz'daki 34'üncü doğum günü için 34 ülkeden birer hayranı kamera karşısına geçerek bir mum üfleyerek sanatçıya kutlama dileklerini iletti.

50 metrelik mektup yazdılar


Amerika, Latin Amerika, Avrupa, Afrika, ülkelerinin yanı sıra büyük hayran kitlesi bulunan Ortadoğu ve Doğu Asya'daki hayranları 'e ilettikleri doğum günü kutlama mesajlarını içeren videoyu internete yükledi.

Tuba Büyüküstün hayranları daha önce çizdikleri resimlerden 'Kişiye özel kitap' hazırlamış, dünyanın çeşitli ülkelerinde birbirlerine göndererek 50 metrelik mektup yazmış, çok sevdiğini söylediği çocukları sevindirmek için yoksul veya dar gelirli 73 çocuk için kitap ve giysi kampanyası düzenlemişti. Ayrıca İngiltere'deki Filistinli bir hayranı ABD'deki bir firmadan Tuba Büyüküstün adına 'Yıldız sertifikası' almıştı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN VE ONUR SAYLAK'TAN AÇIKLAMA!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN GÖRENLERİ ŞAŞIRTTI!

TUBA BÜYÜKÜSTÜN'Ü KORKUTAN SEVGİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuba Büyüküstün için 34 ülkeden aynı klipte mum üflediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN