Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avşvar'dan örnek davranış

Giriş Tarihi: 8.7.2016 09:48
Hülya Avşvar'dan örnek davranış

için Ayvalık’a giden bir kadının parası, ilaç almak için yeterli olmadı. O sırada eczanede olan Avşar, 2 çocuklu kadının imdadına yetişti. Ünlü sanatçı, tatilciye ‘Siz ne istiyorsanız alın, ben öderim’ dedi.

Ayvalık'ta gözlerden uzak yapan Avşar, bir tatilcinin imdadına hızır gibi yetişti. Çocuklarıyla tatil yapan kadın, otelin sahilinde fenalaştı. Midesindeki şikayet üzerine soluğu hemen eczanede alan tatilci kadın, her şey dahil sisteminin olduğu otelin sahilinde paraya ihtiyacı olmadığını düşünerek cüzdanına sadece 10 lira koydu.


Ünlü sanatçı, imdadına koştuğu kadının çocuklarıyla da böyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

'NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ'

Kısıtlı parasıyla eczanenin yolunu tutan kadın, eczacıya "Yanımda sadece 10 lira var. Bu kadara alacağım bir mide ilacı var mı?" diye sordu. Ancak eczacının yanıtı, "En ucuz mide ilacının fiyatı 26 lira" şeklindeydi. Yanında iki çocuğu olan vatandaş, o sırada arkadan gelen bir sesle rahat nefes aldı. "Siz ihtiyacınız olan ilacı alın, parasını ben öderim" diyen yardımsever ise 'dı. Güzel sanatçının yardımsever tavrıyla ilacını alabilen tatilci kadın, "Hülya Hanım'ın yüzü gibi kalbi de güzel. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az" dedi. Yardım ettiği kadının kızlarıyla da hatıra fotoğrafı çektiren güzel sanatçı, tavrıyla da bir kez daha takdirleri topladı.

Kaynak: Takvim

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU TATİL SEZONUNU AÇTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Avşvar'dan örnek davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN