İki kadından iki ünlüye dava

Giriş Tarihi: 10.7.2016
İki kadından iki ünlüye dava
OLAY 1

BENİ BIRAKMA DAYAĞI
Sevgilisi, genç oyuncu Mehmet Polat'tan şikayetçi oldu: "Beni darp etti, saçımdan sürükledi." Dört yıl hapsi istenen Polat, "Benden ayrılmamak için böyle yapıyor"dedi

'EVİME ZORLA GİRDİ'
SON dönemin gözde oyuncularından Mehmet Polat'a darp suçlaması! Zeynep Eren, savcılığa "Mehmet Polat bana hakaret etti, dövdü, saçımdan sürükledi" diyerek suç duyurusunda bulundu. Oyuncu itiraz etti: "Benden ayrılmak istemiyor. Evime zorla girdi."

KADINA DA DAVA AÇILDI
Zeynep Eren, Adli Tıp Kurumu'na sevk edildi. Darp raporu alınca dava açılmasına karar verildi ve Polat'ın dört yıl hapsi istendi. Genç kadın hakkında ise 'kişilerin huzurunu bozma' suçu kapsamında dava açıldı. Duruşma Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

OLAY 2

AYAĞIMI KIRDI DAVASI
İranlı bir turist kadın, 'ı mahkemeye verdi: "Fatih'te yasak yerden U dönüşü yaptı, o sırada ayağımı kırdı. Davacıyım!"

'ARACIYLA BANA ÇARPTI'
İzzet Yıldızhan'a suçlama! İranlı kadın turist Zehra Yelda, Fatih'te gezerken İzzet Yıldızhan'ın kullandığı aracın kendisine çarptığı ve ayağını kırdığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Kadın, "Yasak yerden U dönüşü yaptığı için böyle oldu" dedi.

İKİ YILA KADAR HAPİS
Yapılan şikayet üzerine polis kamera kayıtlarını inceledi. Bilirkişi ise verdiği raporda, İzzet Yıldızhan'ın asli kusurlu olduğunu belirtti. Savcılık, taksirle adam yaralama suçu kapsamında ünlü türkücü için dava açtı. Yıldızhan için iki yıl hapis isteniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki kadından iki ünlüye dava
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN