Feyza Çıpa ve ı devam ediyor

'nin birlikte rol aldığı dizisinde yaşamaya başladığı iddia edilen genç oyuncu Feyza Çıpa’yla ilgili aşk dedikoduları yine gündemde... Kutsi’yle çekilen fotoğrafını Çıpa'nın sosyal medyada paylaşmasıyla gizli aşkın devam ettiği ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 9.8.2016 12:01 Güncelleme Tarihi: 9.8.2016 13:45
Feyza Çıpa ve Kutsi aşkı devam ediyor
İlişkilerini yalanlamıştı

Şarkıcı birlikte rol aldıkları dizinin setinde tanıştığı oyuncu Feyza Çıpa'yla yaşadığı ı uzun süre inkar etmişti. Genç oyuncu Çıpa Kutsi'yle ilişki yaşamadığını belirterek "Gerçekten bu işten artık çok sıkıldım. Bu çirkinliğin içinde olmak istemiyorum. İlk haberler çıktığında konuşmadım ama kötü bir duruma düşmemek için ilk ve son kez açıklama yapıyorum; ben Kutsi'yle beraber değilim. Bu haberler çıktıkça da çok üzülüyorum. Benimle ilgili yapılan açıklamalar çok saçma ve birbirini tutmuyor. Benim bir ailem var ve gerçekten bunları kaldırabilecek durumda değiller." açıklamasında bulunmuştu.Birlikte fotoğrafını paylaştı

Kutsi'nin eşi Sinem Bayraktutar'ın ikinci bebeklerine kalmasıyla gizli aşk iddiaları yanıt bulmuştu. Bebeklerinin dünyaya geldikten bir süre sonra evliliğine son veren Kutsi, Feyza Çıpa ile birlikte yeni bir aşka yelken açtı. Feyza Çıpa, Kutsi ile olan ilişkisini sosyal medya hesabından paylaşarak herkese ilan etti.

KUTSİ EŞİNE DÖNDÜFEYZA ÇIPA: BEN KUTSİ'YLE BERABER DEĞİLİMKUTSİ AŞKI FEYZA ÇIPA'YA GERİ Mİ DÖNDÜ?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Feyza Çıpa ve Kutsi aşkı devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN