Ailesiyle yalıda yaşayacak!

Giriş Tarihi: 14.8.2016 10:10 Güncelleme Tarihi: 14.8.2016 12:35
Ailesiyle yalıda yaşayacak!

Derin Mermerci, eşi, ikizleri ve köpekleriyle Taksim Residence’deki dairelerinden taşındı. Bahçeli bir ev isteyen sosyetik güzel, annesi Mermerci’nin oturduğu Vaniköy’deki tarihi yalıya geçti.

Cemiyet hayatının gözde isimlerinden Derin Mermerci ile eşi Cem , Taksim Residence'deki 730 metrekarelik daireye sığmaz oldu. Geçtiğimiz yıl ikiz kızları Lal ve Mila'yı kucağına alan çift, Mermerci'nin sahiplendiği köpekler de aileye katılınca daha geniş bir ev arayışına girdi. İstedikleri gibi bir ev bulamayan çift, Derin Mermerci'nin annesi Hanım'ın Vaniköy'deki Necmettin Efendi Yalısı'na taşındı.19. YÜZYILDAN KALMA
Ender Mermerci, tapusu Derin Mermerci'nin üzerine olan yalıyı kızı, damadı ve torunları için boşalttı. Ünlü çift, 1 yaşındaki ikizleri ve 4 köpeğiyle Necmettin Efendi Yalısı'na yerleşti. 6 milyon dolarlık daireden 19. yüzyıldan kalma yalıya geçen çiftin "Çocuklarımızın ferah bir evde büyümesi için köpeklerimizle bu yalıya taşındık" dediği öğrenildi. 19. yüzyılın sonlarında inşa edilen Vaniköy'deki Necmettin Efendi Yalısı; üç bölümden oluşuyor. Birçok kez el değiştiren yalının son sahibi ise Mermerci Ailesi.

Takvim

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ailesiyle yalıda yaşayacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN