Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İlişkimizde patron Eda’dır onun sözleri geçerlidir!

Giriş Tarihi: 19.8.2016
İlişkimizde patron Eda’dır onun sözleri geçerlidir!

Bu pazar Eda Köksal’la evlenecek olan şarkıcı Emre , damat tıraşında itiraf etti: Eda’yla birlikteliğimizin ilk günlerinden beri evleneceğimizi biliyordum. İlişkimizde patron tek kelimeyle Eda’dır, onun sözleri geçerlidir

21 Ağustos'ta Eda Köksal ile dünyaevine girecek olan ünlü rock'çı Emre , önceki gün damat tıraşı oldu. , damat traşı sırasında özel hayatından müziğe kadar samimi açıklamalar yaptı.
piyasasında hak ettiğim yerde olduğumu düşünüyorum fakat son zamanlarda alternatif müzikte büyük bir düşüş var. Bunu da radyocu arkadaşlara bağlıyorum. 2000'li yılların başında alternatif rock'a daha çok yer verirlerdi şimdi ise durum böyle değil.
Pop ve arabeske düşman değilim. Aklımda tam olarak bu kulvarda olmasa da, buna benzer, çok daha farklı bir proje var. Şu an söylemeyeyim çünkü sonra başkaları yapıyor.
Yıllar önceki Emre Aydın'la şimdiki arasında çok fark var. Şu an 35 yaşındayım. Eskiden fevri bir insandım, artık duruldum ama tarzımda çok büyük değişiklikler olmadı. Müziğe ve sinemaya olan merakım hiç değişmedi.
Magazinden çok uzak değilim, dengeyi kurabildiğimi düşünüyorum. 'Magazini sevmiyorum' diyenlerden de değilim; yanlış anlaşılmasın! Tam tersi müziği ve sinemayı beslediğine inanıyorum.
Beni takip edenler nişanlım Eda Köksal'ı iyi tanıyor. 'Cinni' filminde de başrol oyuncumuzdu. Eda, iç mimar ve sanat yönetmeni. Kendisiyle bir arkadaş ortamında tesadüfen tanıştık. İki yıldır devam eden bir arkadaşlığımız var. Geçtiğimiz ay nişanlandık, 21'inde de evleneceğiz. Ben Eda'dan tanıştığımız anda etkilenmiştim. İlk günlerden beri durumun ciddiye gideceğini biliyordum.
Eda, çok uyumlu biri; o yüzden ne film, ne de klip çekiminde sorun yaşadık. Sanat yönetmenliğinde de başarılı olduğunu düşünüyorum, zevklerine güvenirim.
Ortak zevklerimiz var ama giyim konusuna hiç girmeyelim; şu siyah tişörtü 15 yıldır çıkarmadım üzerimden. Bir de müzikte Eda daha çok Latin müzik sever, bense alternatif müzik... Kısacası, ben daha karanlık yapıya sahipken, Eda daha canlı. İlişkimizde ise patron Eda'dır, onun sözleri daha çok geçerlidir.

?BENİM İÇİN 'ŞIMARIK ŞARKICI FİLM ÇEKİYOR' DEDİLER
Sinema kesinlikle benim için bir hobi değil. Müziği ne kadar ciddiye alıyorsam, sinemayı da aynı şekilde ciddiye alıyorum. 'Cinni' filmini çekmeye başladığımızda, bir grup insanın 'Şımarık şarkıcı film çekiyor' dediğini de duydum. Yıllardır kısa film ve kendi kliplerimi çekiyorum. Bu işi çok önemsiyorum. Ayrıca teknik bilgi ve donanım açısından da yeterli olduğumu düşünüyorum.
Bu sene yeni bir korku filmi yapma projemiz var. Bir de komedi filmi hazırlığı içindeyiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlişkimizde patron Eda’dır onun sözleri geçerlidir!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN