Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Evliliğimiz çok romantikti

Hırvatistan'daki bir televizyon kanalına konuşan , çocukluğunda DNA'yı merak ettiği için biyolog olmak istediğini, ikizlerine öncelikle kendilerini tanımayı öğretmeye çalıştığını söyledi.

Giriş Tarihi: 23.8.2016 14:25
Tuba Büyüküstün: Evliliğimiz çok romantikti
Hırvatistan'da Mia Kovacic'in sunduğu bir televizyon programında ile yapılan röportaj ekrana getirildi. Aynı zamanda başta Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde büyük hayran kitlesi bulunan , çocukluk döneminin, 'Çok sıradan, mutlu ve normal' geçtiğini, ailesinin tek çocuğu, tek kızı olması nedeniyle kendisine çok değer verildiğini söyledi.

"AKTRİS OLMAM KADER"

Büyüküstün, öncelikle mühendis olmak istediğini daha sonra sanat eğitimi aldığını, daha sonra biyolog olmak istediğini anlatırken, "Neden?' derseniz bilmiyorum. DNA'yı çok merak ediyordum. Aktris olmamın 'kader' olduğunu düşünüyorum. Ben oyunculuk yapmaya başladım. 2 yıl sonra oyuncu olmaya karar verdim" dedi.

"EMMY ÖDÜLÜNE ADAY OLDUĞUMU TWİTTER'DAN ÖĞRENDİM"

, bir dizide birlikte rol aldığı Engin Akyürek'ten sonra 2004'te Emmy ödülüne aday gösterildiğini hatırlatarak, "Sizi aradıklarında ne hissettiniz?' sorusu üzerine, "Bu çok garipti ama kimse beni aramadı. Eşim Twitter'de okudu haberi. Ve biz haberin kaynağını aramaya başladık. Haber doğru mu, yalan mı diye" konuştu.

"PARİS'TE ROMANTİK BİR ŞEKİLDE EVLENDİK"

Büyüküstün, bir soru üzerine eşi ile yıllar öncesine dayanan arkadaşlığı bulunduğunu ifade ederek, "O her şeyden önce gerçekten iyi bir insan. Gerçekten güzel bir adam. Ve çok romantik. Paris'te evlendik çok romantikti" diye konuştu.

Tuba Büyüküstün, 4 yaşındaki ikizleri 'Maya' ve 'Toprak'a hangi değerleri öğretmeye çalıştığı sorusuna ise, "Benim için önemli olan insanın kendini tanımasıdır. Çünkü bizler her zaman kendimizden uzak duruyoruz. Biz başkalarını kendimizden daha iyi tanıyoruz. Önce kendimizi görmeliyiz, kendi yolumuzu keşfetmeliyiz" karşılığını verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuba Büyüküstün: Evliliğimiz çok romantikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN