Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Finansör 28 TL'lik Romeo

Giriş Tarihi: 24.8.2016 16:06
Finansör 28 TL'lik Romeo

Pazar günü sevgilinizle dışarı çıkacaksınız ama geniş bir bütçeye sahip değilsiniz. Bu köşede sizin için giderleri çok fazla olmayacak ve birlikte bolca vakit geçireceğiniz bir pazar günü tasarladık. Umarım genç aşıklara bir yararımız dokunur :)

HALK KAHRAMANI OLUN
Bu pazar günü sevgilinizle Caddebostan sahiline gidin. Evden kahvaltı yapmadan sakın çıkmayın. Onunla buluştuğunuzda karnı açsa, gözlerinizi dört açın ve simitçi aramaya başlayın. Bu sırada simidi çok sevdiğinizi anlatan beşinci cümleyi kurmayı da unutmayın. Oraya vardığınızda simitçi ile edin. "Nasılsın? Nasıl gidiyor? Ne olacak bu memleketin hali?" tarzı klasik esnaf tavlama cümleleri jokerinizdir, doğru vakitte kullanın. Bu sayede kızın karnını 3 TL' ye doyurmuş oldunuz. Daha da önemlisi, artık kızın gözünde halkın adamısınız. Karnınızı doyurduğunuzda salına salına sahile inin. Bırakın vakit muhabbet ile geçsin. Sahilde süpermarket var. Çerez, içecek, cips, çeşitli beslenme temalı vakit öldürgeçlerinden alın. Burada 7-14 TL arası bırakabilirsiniz. Köşenin mantığı gereği çakallık yaptığınızı varsayıp 7 TL'yi baz alacağız. Sahile indiniz, mis gibi, bakın etrafınıza. Sakin bir ağaç altı bulun. Şu anki durumun püf noktaları şöyle:
1: Çene çalmak
2: Abur cuburları çabuk tüketmemek
3: Dilek baloncularına karşı dayanıklılık.
Belli bir süre sonra ,2-3 saat arası, sevgiliniz bir dilek balonu uçurmak isteyecektir. İlk başta yaptığınız itirazlar sadece acı sonu geciktirir. Ya siz oradan kalkacaksınız ya da o dilek balonu uçacak. Kalkıp o güzel sahili turlayın. Yürüyün, günün ne kadar muhteşem geçtiği üzerine telkinler yapın. Artık saat ilerledi. Karnınız acıkmaya başlamıştır. Sahilden yukarı çıkın.

DETAYCI OLUN, İNCE DÜŞÜNÜN
Bağdat Caddesi'nde bir ıslak hamburgerci vardır. Oraya doğru yol alın. Mekana geçtikten sonra da sevgilinize 'Aslında hamburger sağlığa çok zararlı' muhabbeti çevirmeyi de ihmal etmeyin. Bu sohbeti 'Hem de kilo aldırıyor' gibi bir muhabbet ile destekleyin. Hesabı yarı yarıya azaltır emin olun. O mekandan maksimum 10 TL ile çıkabilmeniz lazım.

FAKİR OLDUĞUNUZU HİSSETTİRMEYİN
Ayrılma vakti geldiğinde kıza fakir olduğunuzu düşündürmemeniz gerek. Sahildeki dondurmacılardan 8 TL'ye dondurma ısmarlayabilirsiniz. Bakın yiyin demedim, niye? Çünkü boğazınız ağrıyor. :) Sevdiceğinizi gideceği yere () bırakın.

TEBRİKLER!
Koca bir günü beraber geçirdiniz ve sadece 28 TL harcadınız. Mission Completed.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finansör 28 TL'lik Romeo
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN