Hepsini yakala!

Giriş Tarihi: 24.8.2016 15:57 Güncelleme Tarihi: 24.8.2016 16:04
Pokemon Go Hepsini yakala!

Koca bir nesli sabahları televizyon başına kitleyen çizgi dizi yeniden hayatımıza girmeyi başardı! ! Tasoları, çizgi filmleri ve eski game boy oyunlarından sonra şimdi de cep telefonlarımızda. Evde, işte, dışarıda, hatta tuvaletinizde bile pokemon bulmanızı sağlayan bu gerçek zamanlı oyun bütün dünyayı eline geçirmiş durumda. Biz de bu furyaya kapılıp yollara düştük ve aşağıda listelenmiş pokemonların yerlerini sizin için keşfettik.

Mükemmel bir sese sahip olmasına rağmen şarkı söylediği zaman insanları uyutan Jigglypuff'ı Kadıköy'de birçok kafede bulabilrsiniz. (Aynı zamanda herhangi bir okulun felsefe dersinde de kendini gösterir.)

Pokemon dünyasının kartal yürekli delikanlısı Pidgeotto, Beşiktaş Çarşı'dan başka yerde değil. Ama unutmayın, yakalanması çok zor. Size isyan edebilir; aynı Ash'i çok uğraştırdığı gibi.

Elindeki sarkacıyla çok güçlü olsa da Alakazam'ın karizması altında ezilen Hypno. Büyük uğraşlar sonunda fareli köyün kavalcısını da bulduk. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin bahçesinde her köşede.

Mangal gibi yüreğiyle 15 kişinin arasına dalıp vurup vurup saymayan, düşse de yılmayan Onix'i Bağcılar'ın aksiyon dolu sokaklarında bulduk.

Weezing'i bulabilmek için ofisimizden dışarı çıkıp kendimizi Dilovası'na attık. Meğer Dilovası'nın bütün sorunu Weezing yüzündenmiş. O güzel, o berrak, insanın içini açan havayı kirleten bu pis pokemonu en kısa zamanda oradan uzaklaştırın.

Geçen hafta haberlerde 'daki sıcaklığın 50 dereceyi geçtiğini öğrendik. Bu bizi korkuttu çünkü bir lav pokemonu olan Magmar'ın doğumuna sebep olabilirdi ve haksız da çıkmadık. Bu sıcaklık sevdalısı Adana'dan başka yerde değil.

Hazır havalar ısınmış ve tatil sezonu açılmışkenkendisi bir yıldızı olan Staryu'yu Çeşme'nin bir beach club'ında deniz makarnasıyla yüzerken tespit ettik. Gidin ve alın!

Meowth, nam-ı diğer Miyav'ı bulmak gerçekten zor. Cihangir kedilerinin arasında kendini kamufle etmiş saklanıyor. Bir de entelektüel bir sahibi var, büyük ihtimalle onun evindedir. Fuları izleyin.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pokemon Go Hepsini yakala!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN