Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlıklı evliliklere imza atacağız!

Giriş Tarihi: 3.9.2016
Sağlıklı evliliklere imza atacağız!

Kadın yarışmacının, yüzlerini görmediği ancak hayatlarına tanık olduğu dört erkek adaydan birini seçtiği ‘Gözüm Sende’nin sunucusu Aylin Kabasakal: Bu yarışmada tanışanların ayakları yere basan, sağlıklı ilişkileri, evlilikleri olur

atv'nin yeni yarışma programı 'Gözüm Sende', geçen hafta izleyiciyle buluştu. Programı hem sunan, hem de kadın yarışmacıya erkek adayları değerlendirmesinde yardımcı olan oyuncu Aylin Kabasakal, programı anlattı...
Yarışmada izleyicileri neler bekliyor?
Her şeyden önce farklı bir format; seçici, yüzlerini görmediği dört adayın günlük yaşantısını, stüdyoda annesi ile izliyor, onları tanımak için sorular soruyor. Günün sonunda bu soruların cevapları doğrultusunda karar veriyor.

ÇABUK DAPTE OLDUM
Ekranda birçok program, oyunculara emanet ediliyor. Neden?
Duygusal olarak değerlendirirsem; biz oyuncular diziler sayesinde seyirciyle sıcak bir bağ kuruyoruz. Bizleri ailelerinden biri gibi kabul edip evlerine konuk ediyorlar. Bu sayede daha hızlı kabul görüyoruz. Teknik olarak ise, aldığımız oyunculuk eğitiminden dolayı, anlık tepkileri yerinde verebiliyoruz. Ekran tecrübemiz ve rahatlığımız da daha hızlı adapte olmamızı sağlıyor.
Sizin için nasıl bir deneyim oldu? Daha önce sunmadığım bir tarz olmasına rağmen çabuk adapte olduğumu düşünüyorum. Hareketli bir yapısı olduğu için sürekli yüksek modda olmam gerekiyor. Bu da heyecanımı yüksek tutuyor; zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum.

YARIŞMAYA BEN DE KATILIRDIM
Sizce adaylar bu tarz bir yarışmaya neden katılıyor?
Çoğu gerçekten evlenecekleri insanı bulmak için katılıyor; bu da beni çok mutlu ediyor.
Programda yarışmacılara tavsiyeleriniz olacak mı?
Tabii ki. Sohbet bölümlerimizde onlarla bazı alışverişlerimiz oluyor. Adayların yaşam alanlarına bağlandığımız zamanlarda, belirli yorumlarda bulunarak seçicinin fark etmediği şeylerin altını çiziyorum. Onların sağlıklı karar vermesine yardımcı oluyorum.
Siz böyle bir yarışmaya katılır mıydınız? Katılsanız adayların hangi davranışları ilginizi çekerdi?
Kesinlikle katılırdım. Çünkü yarışmanın merak uyandıran, heyecanlı ve eğlenceli bir formatı var. Samimiyet, zevklerin ve hayat tarzının birbiriyle uyumu benim için önem kazanırdı.
Eşinizle böyle bir yarışmada tanışsaydınız ilişkiniz nasıl ilerlerdi?
Ayakları yere basan, sağlıklı bir ilişki olurdu. Çünkü bizim programımızda karşı tarafın tüm hayatını görerek ve bilerek ilişkiye başlıyorsunuz.

HER İLİŞKİNİN REÇETESİ AYRI
İnsanlar kendilerine uygun kişiler bulmakta zorlanıyor. Bu tarz programlara olan ilgi bu nedenle mi arttı? Olabilir. ile çok şey değişti. Belki de güvendikleri adreste eş aramayı daha sağlıklı buluyorlar. Eski görücü usulünün yerini bu programlar aldı.
Günümüzdeki ilişkileri siz nasıl değerlendiriyorsunuz? Her ilişkinin reçetesi ayrıdır; o yüzden bir eleştirmen gibi yorum yapmak istemem.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıklı evliliklere imza atacağız!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN