açıklama yaptı

Almanya'da düzenlenen Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen , "güzellik yarışmasında başarı sağlayamadığı sanılarak" sosyal medyada eleştirilmesinin kendisini ve ailesini üzdüğünü söyledi.

Giriş Tarihi: 15.9.2016 17:13 Güncelleme Tarihi: 15.9.2016 17:18
Ecem Uzgör açıklama yaptı

5 YILDIR PROFESYONEL MODELLİK YAPIYOR

Kurban Bayramı nedeniyle Yalova'da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşındaki Uzgör, gazetecilere yaptığı açıklamada, 8 yıldır İngiltere'de yaşadığını ve 5 yıldır da profesyonel anlamda modellik yaptığını söyledi.

GÜZELLİK YARIŞMASINDA DERECE ELDE EDEMEYEN ECEM ÜZGÖR SOSYAL MEDYAYI SALLADI

"BENİ GÜZELİ ZANNETTİLER"

Ecem Uzgör, Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World 2016'nın "modellik yarışması" olduğunun altını çizerek, şöyle konuştu:

"Yarışma birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda gelişti. Sosyal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni güzeli zannettiler. Oysa ben 'yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla gördüğü için güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettiğimi düşündü. Bir fotoğrafımı koymuştum. Buradan yorumlar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir mesaj alıyorum. Özellikle Instagram ve Facebook patlamış durumda."

"BU DURUM AİLEMİ VE BENİ ÜZDÜ"

Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını ifade ederek, "Güzel olduğumu iddia etmiyorum. Sosyal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım. Bu durum beni ve ailemi üzdü. Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanacağım. Yaptığım müzikle gündemde olmak istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ayrıca müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

"ADIMA SAHTE HESAPLAR AÇILMIŞ"

Sosyal medyada adına birçok sahte hesap açıldığını da aktaran , "Twitter hesabım yok. 30 sahte hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış." ifadesini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ecem Uzgör açıklama yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN