Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Telefonları elinizden bırakıp eğlenin!’

Tarkan’ın Expo 2016 ’da verdiği i izledik. Annesi için türkü söyleyen Megastar, hayranlarına ise “Telefonlarınızı bırakıp eğlenmenize bakın” diye seslendi

Giriş Tarihi: 19.9.2016
‘Telefonları elinizden bırakıp eğlenin!’

Megastar Tarkan, önceki akşam Expo 2016 Antalya kapsamında muhteşem bir verdi. Biz de muhteşem geceye tanıklık etmek için 'daydık. öncesi kentte büyük bir hareketlilik vardı. SABAH'ın ana medya sponsoru olduğu organizasyonda 20 bin kişinin karşısına çıkan Tarkan, konserin gerçekleştiği Kır Aktivite Alanı'nın çevresinde uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu. Tezahüratlar ve çığlıklar eşliğinde sahneye çıkan Megastar, yeni şarkısı 'Cuppa' ile konsere başladı. Aralıksız iki saat sahnede kalan Tarkan, şarkılarını 20 bin kişiyle birlikte hep bir ağızdan söyledi. Konser sırasında hayranlarının kendisini cep telefonuyla görüntülemesine kafayı takan Tarkan, izleyicilere "Telefonları elinizden bırakın da eğlenin artık" diye seslendi. İzleyicilerin çekim yapmaya devam etmesi üzerine ünlü şarkıcı, çağrısını tekrarladı: "Ben de telefonumu alıp sizi çekerim bak! Telefonları bırakıp eğlenin. Bizim ruhumuzun gıdası, sizin alkışlarınız. Hayat zaten yeterince acıyla, stresle, yükle dolu. Omzunuzdaki yükü hafifletelim bu gece."

SÖZLERİ UNUTTU
'Verme' şarkısını söylediği sırada parçanın sözlerini unutan Megastar, hatasının farkına varıp "Nasıl da atıyorum!" diyerek gülmeye başladı. Şarkının sözlerini baştan alan Tarkan, "Heyecanımı mazur görün. Arada biz de şarkıların sözlerini unutabiliyoruz" dedi. Kendisini izleyen annesi Neşe Tevetoğlu'na seslenen ünlü şarkıcı, "Geçen konserde annem türkü söylememi istemişti ama söyleyememiştim. Annemi bu sefer küstürmeyeyim" diyerek 'Uzun İnce Bir Yoldayım'ı söyledi. Tarkan, şarkının bitiminde annesine dönüp "Anne haklıymışsın; 'Söyle, yıkılacak ortalık' demiştin, öyle oldu" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Telefonları elinizden bırakıp eğlenin!’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN