Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, Balıklıgöl'de balığı aradı

Giriş Tarihi: 23.9.2016 14:19
Merve Özbey, Balıklıgöl'de beyaz balığı aradı

Türk pop müziğinin yıldızı parlayan güçlü seslerinden , sevgilisi Binici ile geldiği ’da konserinden sonra Balıklıgöl’e giderek, orada yaşadığına inanılan balığı aradı.

"Vurur yüze ifadesi, bulur seni bitanesi" dizeleriyle başlayan "Yaş Hikayesi", "Topsuz Tüfeksiz" ve "Vicdanın Affetsin" gibi dillerden düşmeyen şarkıların yorumcusu , Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ndeki mini konser ve imza gününde gördüğü yoğun ilgiyle moral depoladı.SEVENLERİNDEN DUA İSTEDİ

Merve Özbey konser sırasında sevenlerine, "Buraya ilk kez geliyorum ve çok sevdim. Konserden sonra Şanlıurfa'nın meşhur Balıklıgölü'ne gideceğim. Oradaki binlerce balık arasında bir balık varmış, onu görenin dileği kabul oluyormuş. Dua edin benim için beyaz balığı göreyim, belki kısmetim açılır" dedi.Yoğun ilgi gören konserin ardından sevgilisi Binici ile birlikte Balıklıgöl'e giden Merve Özbey, burada kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerin ricasını da kırmadı.SEVGİLİSİYLE HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ

Balıklara yem atarak, "Beyaz balığı görmek istiyorum" diyen Merve Özbey yanındakilere ise "Siz benden önce görecek olursanız bakmayın sakın görmezden gelin. Benim görüp dua etmem lazım. O balığı görürsem duam kabul olurmuş" uyarısında bulundu. Özbey, sevgilisi Murat Binici ile de burada anı fotoğrafı çektirdi.

BEYAZ BALIĞI GÖREMEDİ

Balıklıgöl'den beyaz balığı göremeden ayrılan Merve Özbey, "Zaten hiç kimse görememiş bugüne kadar. Bana da kısmet olmadı" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Merve Özbey, Balıklıgöl'de beyaz balığı aradı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN