Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ün bu sözleri Durmaz'ı çok kızdıracak!

Ünlü popçu , son günlerde sosyal medyada paylaştığı videolarla kazandığı yüksek miktar paralarla gündeme gelen sosyal medya i Durmaz’a, “Dj olduğunu bilmiyorum. Başkası mı çalıyor? Kendi mi çalıyor? Öğrensin. Öğrenmenin yaşı yok” dedi.

Giriş Tarihi: 27.9.2016 15:57
Tarık Mengüç'ün bu sözleri Kerimcan Durmaz'ı çok kızdıracak!
İlginç tarzı ve stili ile milyonların gönlünde taht kuran pop dünyasının ünlü ismi , bir televizyon kanalının program çekimleri için Edirne'ye geldi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mengüç, son zamanlarda sosyal medya i Durmaz hakkında açıklamalarda bulundu.

"DJ OLDUĞUNU BİLMİYORUM"

'ın sosyal medyada bir şeyler yaptığını ifade eden Mengüç, "Çocuk karizma olarak tamam. Yurtdışına gidiyor, bir şeyler yapıyor eyvallah. Dj olduğunu bilmiyorum. Başkası mı çalıyor? Kendi mi çalıyor? Öğrensin. Öğrenmenin yaşı yok. Ama desteği olursa bugün Türkiye'de neler oldu, o da bir yerlere gelir" dedi.


"BENİ ÖRNEK ALIYORLAR"

Herkesin bir zamanı olduğunu kaydeden Mengüç, "Bir bakarsın Türk Halk Müziği yaparlar. Türk Halk Müziği furyası başlar. Bir bakarsın arabesk vardır, arabesk başlar gider. Şimdi sosyal medyada fenomen olan arkadaşlarımız onlarda kendine göre bir şekilde popüler olmuş. Çoğunluğu arkadaşım. Evet beni örnek alıyorlar, bende onlara şunu öğretmeye çalışıyorum. İyi yapın güzel şeyler yapın çocuklar sizi örnek alsın. Tabii ki kötü insanlar olabilir içlerinde onları eleyecekler sonra. Bu bir senelik bir süreç değil. Biz bunu 25 sene sonra görmemiz lazım. 25 sene sonra görürsek hala kalıcıysa tamam oldu. Ama şu anda popüler olan zamanı değerlendiriyorlar" dedi.
KERİMCAN DURMAZ, RİHANNA İLE YAN YANA

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarık Mengüç'ün bu sözleri Kerimcan Durmaz'ı çok kızdıracak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN