Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte & aşkının bitmesinin nedeni

’la ’nın yılan hikayesine dönen ilişkisine dair ilginç bir iddia ortaya atıldı. kulislerinde konuşulanlara göre; Yılmaz, ’dan aldığı e-mail sonrası Şallı’yla ilişkisine nokta koydu.

Giriş Tarihi: 2.10.2016 14:58
İşte Ebru Şallı & Cem Yılmaz aşkının bitmesinin nedeni
Bu yaz Çeşme'de görüntülenen, ardından Bodrum tatiline çıkan 'la , aşk haberlerinin basına yansımasından kısa bir süre sonra yollarını ayırdı. Yılmaz'ın "Ebru çok sevdiğim bir arkadaşımdır" açıklamasını yapması da kafaları karıştırdı. kulislerinde ise "Ebru Şallı, Sinan Akçıl'dan intikam almak için Cem Yılmaz'la yakınlaştı" dedikodusu dolaşmaya başladı.

ŞALLI'DAN AKÇIL'A E-MAİL "BAK SANA NELER YAPACAĞIM"

Konuşulanlara göre olaylar şöyle başladı: Akçıl, 'yla birlikteyken Ayşe Akın'la da görüştü. Bu durum ortaya çıkınca çift ilişkilerini noktaladı. Ancak ikili yeniden bir araya geldi. Yaşananlara rağmen Akçıl gittiği bir defilede podyuma çıkan genç modellerden biriyle de yakınlaştı. Çift arasındaki ipleri tamamen koparan ise erkek arkadaşlarıyla beraber tekneyle denize açılacağını söyleyen Akçıl'ın, Müjde Uzman'la tatil yaptığının ortaya çıkması oldu. Bunun medyaya yansıması üzerine Şallı, Akçıl'a "Bak ben sana neler yapacağım" şeklinde bir e-mail yolladı.

İddiaya göre Ebru Şallı, o e-mail'den tam bir hafta sonra Çeşme'de 'la görüntülendi. Magazin dünyası bu yeni aşkla çalkalanırken, eski aşkına bir mektup yolladı. Akçıl, "Sen bana dört mevsimi birden yaşatıyordun, ben beşinciyi aradım" başlıklı o mektupla birlikte eski aşkına "Benim için kişiler önemli değil. Cem olur, Sinan olur, Ahmet olur, Mehmet olur. Yüzünü kim güldürüyorsa beni de güldürmüş olur" diye seslendi.

ŞALLI, YILMAZ İLE İNTİKAM İÇİN YAKINLAŞTI

Tam da o günlerde 'ın, yakın bir arkadaşı vasıtasıyla Şallı'nın Sinan Akçıl'a attığı e-mail'den haberi oldu. Ünlü komedyen, Ebru Şallı'nın Akçıl'dan intikam almak için kendisiyle yakınlaştığını anlayıp onunla ilişkisini kesti.

Kaynak: Hürriyet
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Ebru Şallı & Cem Yılmaz aşkının bitmesinin nedeni
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN