Londra'da ayrıldılar 'de yan yanalar

Giriş Tarihi: 2.10.2016 14:43 Güncelleme Tarihi: 3.10.2016 10:08
Londra'da ayrıldılar Eskişehir'de yan yanalar

Boşanma kararı alan ünlü Hollywood yıldızları ve çiftinin Londra'da bulunan balmumu heykelleri ayrılsa da, Şehr-i Aşk olarak nitelendirilen 'deki Balmumu Heykeller Müzesi'ndeki heykeller hala yan yana duruyor.

LONDRA'DAKİ MÜZEDE HEYKELERRİ AYRILDI

Oynadıkları filmlerle gişe rekorları kıran Dünyaca ünlü Hollywood starları ve çiftinin boşanma kararı aldıklarına dair haberler tüm dünyada geniş yankı buldu. 2014 yılında evlenen ünlü çiftin çıkan boşanma haberlerinin ardından ilk olarak, İngiltere'nin Londra şehrinde bulunan Dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds, Hollywood yıldızları ve çiftinin boşanacağı haberleriyle, müzede yan yana duran Jolie ve Pitt heykellerini ayırdı.ESKİŞEHİR'DEKİ MÜZEDE YAN YANALAR


'de Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'nde ise, tam tersi yaşanıyor. Ünlü Jolie ve Pitt çiftinin balmumu heykellerinin bir arada bulunduğu müzede, boşanma haberlerine rağmen Londra'daki müzenin benzeri yapılmayarak hala yan yana sergileniyor.Balmumu Heykeller Müzesini ziyarete gelen vatandaşlar ise, hala sıcaklığını koruyan ünlü çiftin boşanma kararı ile ilgili olarak çeşitli yorumlarda bulundu. Bazı hayranları çiftin çocuklarına ve vekalet davasına dikkat çekerken, bazı hayranları ise, Hollywood yıldızlarının Eskişehir'de bir arada görmek istediklerini ifade etti.

ÜNLÜ GÜZELLER BRAD PİTT'İN PEŞİNE DÜŞTÜ!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Londra'da ayrıldılar Eskişehir'de yan yanalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN