"En büyük hayalim Rihanna ile düet yapmak"

Türk pop müziğinin ünlü ismi , en büyük hayalinin dünyaca ünlü pop star Rihanna ile düet yapmak olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 3.10.2016 13:55
En büyük hayalim Rihanna ile düet yapmak
'ta bir alışveriş merkezinde katıldığı mini konser ve imza günü etkinliği sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplayan genç sanatçı, müzisyenliğin sonradan edinilebilecek bir yetenek olmadığını söyledi. , "Bende yetenek olmasaydı; dayım değil cura, piyano hediye etse hiçbir şey olmazdı. Cura bizim yöremize özgü bir enstrüman olduğu için benim ona yatkınlığım daha fazlaydı. Dayım bağlama sanatçısıydı, o yüzden bana cura hediye etmişti. İyi ki de hediye etmiş ve onun üzerine koya koya devam ettim. Dayım böyle bir yeteneğim olduğunu daha küçük yaşlarda fark etmiş zaten" dedi.

"RİHANNA İLE DÜET NEDEN OLMASIN?"

Şu anda hedeflediği işi yaptığını dile getiren , "En büyük hayaliniz nedir?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"En büyük hayalim bir dünya starıyla düet yapmak. Bunu çok istiyorum. Allah nasip ederse Rihanna ile düet yapmayı çok istiyorum. Neden olmasın? Bazı şeyler biraz zor görünüyor. Ben Ankara'da yaşarken bu camianın içine girip müzik yapmak da zor görünüyordu ama sonunda oldu. Belki bir gün o da olabilir, neden olmasın?"

"BENİ QUARESMA'YA BENZETİYORLAR"

Kaya, "Kendinizi kime benzetiyorsunuz?" şeklindeki bir soruya ise, "Beni daha çok Ricardo Quaresma'ya benzetiyorlar. Aslında ben çok fazla benzetmiyorum ama, öyle diyorlar" dedi.


"TÜRK POP MÜZİĞİ DAHA İYİ NOKTALARDA OLACAK"

Türk pop müziğinin bugünü ve geleceği ile ilgili de düşüncelerini açıklayan başarılı sanatçı, "Müzik piyasası şu anda çok iyi gidiyor. Önümüzdeki dönemde çok daha iyi olacak. Ben birçok kişinin albümünde müzik yönetmenliği yapıyorum. Birçok albümde şarkıları ben yazıyorum. Türk müzik piyasasında şu an bu işi en çok yapanlardan birisiyim. Bence 2 yıla kadar çok daha iyi isimler gelecek ve o isimlerle beraber bence Türk pop müziği çok daha iyi noktalarda olacak" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"En büyük hayalim Rihanna ile düet yapmak"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN