Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ gibi esecek

Giriş Tarihi: 10.10.2016
Demet ‘rüzgar’ gibi esecek
DEMET KUTLUAY
'SEVDİKLERİM İÇİN PODYUMA ÇIKINCA DAHA MUTLU OLURUM'
Raşit (Bağzıbağlı) benim aynı zamanda dostum. Onun podyumunda yürümek, benim için ayrı bir heyecan. Tasarımları arasından kıyafet seçerken bile çok zorlanıyorum; tasarımlarının hepsi birbirinden güzel.
Bundan sonra da dostlarım için podyuma çıkmaya devam edeceğim. Bu işi sevdiklerim için yapınca çok daha mutlu oluyorum.
Raşit'in kumaş ve kalıplarına bayılıyorum. İşin mutfağından anlayan biri olması, işlerini kusursuz hale getiriyor. Ayrıca kişiliğini de çok seviyorum.
Kendimi iyi dikilmiş ve kaliteli materyallerden oluşan bir kıyafetin içinde çok iyi hissederim. Görüntü dışında, kıyafetin konforu da çok önemli çünkü çoğu zaman saatlerce onunla oluyorsunuz. Raşit de bu işi çok iyi biliyor ve beni çok iyi tanıyor.
Kızım İrem 10 yaşında ve ileride yapacağı meslekle ilgili bir şeylere karar vermek için çok erken bir yaş... Her şey o nasıl isterse öyle olacak. Biz sadece ona yol göstereceğiz ve arkasında olacağız.

RAŞİT BAĞZIBAĞLI
'DEMET'İN KIYAFETLERİMİ TANITMASI BENİM İÇİN BÜYÜK ONUR'
Kendim için bambaşka bir koleksiyon hazırladım. Bu yüzden de ismini 'Riyah-' koydum. Bu benim için de çok farklı oldu. Bu yüzden çok heyecanlıyım.
'in (Kutluay) defilemde podyuma çıkacak olması benim için . O benim hem dostum, hem de hayran olduğum bir model.
Demet, benim kıyafetlerimi en iyi taşıyan isimlerden biri. Fiziğine, duruşuna ve tarzına bayılıyorum. Günlük hayatında da, özel davetlerde de hem sade, hem şık bir tarzı var. Artık onu iyi tanıdığım için ona tasarım yapmak benim için de keyifli. Yakında sürprizlerimiz olabilir.
Koleksiyonlarımı hazırlarken ilham aldığım isimler oluyor. Bu sezon biraz Jerry Hall'dan etkilendim ama sonrası kendiliğinden geldi. Ben tasarımlarımı yaparken başka vücutlara da oturmasına ve yakışmasına çok önem veriyorum.
İşim de önemli ama kişiliğimin konuşulması her şeyden önemli. Benim için iyi, çalışkan, üretken ve vicdanlı biri olmak başta gelir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet ‘rüzgar’ gibi esecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN