Akalın'dan 'nın eski eşine: Artık beni dolandıramayacaksın!

Giriş Tarihi: 12.10.2016 16:12
Demet Akalın'dan Işın Karaca'nın eski eşine: Artık beni dolandıramayacaksın!

Akalın, sanatçı arkadaşı 'nın eski eşi 'ın kendisini dolandırmaya çalıştığını söyledi.

BOŞANMA SONRASI ZOR GÜNLER GEÇİRMEYE BAŞLADI...

, 2011 yılında fotoğrafçı 'la evlenmişti. Bu evlilikten bir çocukları olan çift, iki yıl sonra sancılı bir sürecin ardından boşanma kararı almıştı. O dönem fotoğrafçılıktan klip yönetmenliğine terfi eden Doğan; başta eşi olmak üzere, Akalın ve Ayşe Özyılmazel gibi isimlere klipler çekmişti. Ancak boşanma sonrası Sedat Doğan zor günler geçirmeye başladı.POLİS TARAFINDAN ARANIYORDU

İddialara göre tüm kazancını yiyip bitiren Doğan; önce büyük maddi sıkıntı içine düştü, ardından piyasaya yüklü miktarda borç taktı. Dolandırıcılık suçlamaları nedeniyle polis tarafından aranan Doğan'ın, Tarlabaşı'nda metruk bir binada yaşadığı iddiaedilmişti. Eski eşinin yakın arkadaşlarından para istemesi Işın karaya'yı çok rahatsız etmişti.

IŞIN KARACA'NIN ESKİ EŞİ SEDAT DOĞAN'A HIRSIZLIK SORUŞTURMASI SON KURBAN DEMET AKALIN Son olarak Demet Akalın, kendisini dolandırmaya çalışan Sedat Doğan'a Twitterhesabından böyle seslendi: "Sedat Doğan şuan çalıştığım bankaya giderek para almaya çalıştı! Avukatıma ve polise haber verdim! Daha fazla dolandıramayacaksın beni."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet Akalın'dan Işın Karaca'nın eski eşine: Artık beni dolandıramayacaksın!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN