Türkiye'nin en iyi haber sitesi

hakkında şok iddia

Giriş Tarihi: 18.10.2016 10:17 Güncelleme Tarihi: 18.10.2016 12:26
İbrahim Kutluay hakkında şok iddia

, 11 yıllık eşini sadece sosyetik bir güzelle değil daha birçok kadınla aldattı ve in belgeleri ’e ulaştı. Şener de işte bu yüzden çok yüklü bir tazminat talep etti.

Kutluay'ın "Elimde in belgeleri var, boşanıyorum" açıklaması gectiğimiz haftaya damgasını vurmuştu. Yeni hafta da Şener ve Kutluay arasındaki boşanmanın detaylarıyla başladı. Geçtiğimiz Cuma avukatı Aslı Hatemi aracılığıyla boşanma davasını açan Şener, İbo'dan 4'ü maddi 4'ü de manevi olmak üzere toplam 8 milyon TL tazminat talep etti.

EŞİNİ BİRÇOK KADINLA ALDATTI!

Şener, velayetlerini istediği 2 çocuğu ve kendisi için de ayrıca aylık toplam 60 bin TL nafaka istedi. 11 yıllk evli çiftin boşanma davası süreci çetin geçeğe benzerken ile ilgili ortaya yeni iddialar atıldı. Bu ididalar ise şöyleydi: Kutluay, Şener'i sadece çok ünlü bir ailenin eski gelini olan sosyetik bir güzelle değil daha birçok kadınla aldattı.

TÜM İHANET BELGELERİNİ TOPLADI

Bu güzellerin arasında şimdilerde yeni bir diziye başlayacak olan esmer bir güzel ile evli bir manken de vardı. Boşanma süreci ise Kutluay'ın farkında olmadan Şener'in çok yakın bir kadın arkadaşıyla birlikte olmasıyla patlak verdi. Şener, bu olayın ardından eşine güvenmemeye ve ihanetleri çözmeye başladı. Şener, sabırlı davranıp uzun süre bekledi ve izledi. Eski manken, eşinin çapkınlık yaptığı tüm kadınlarla çekilmiş ihanet belgelerini de topladıktan sonra da boşanma açıklaması yaptı.

Kaynak: Takvim ‘EVLİLİĞİM DEVAM EDİYOR’
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İbrahim Kutluay hakkında şok iddia
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN