Oğlu 'i görmek istemiyor!

Boşanma kararı alan Brangelina çiftinin 15 yaşındaki oğlu Maddox, 'i görmek istemedi... Hollywood'un en parlak çifti olarak geçtiğimiz 12 yıla damga vuran ve cephesinde sular durulmuyor. Brangelina çifti özellikle de çocuklarının velayeti konusunda birbirleriyle bir türlü anlaşamıyor.

Giriş Tarihi: 20.10.2016 12:32
Oğlu Brad Pitt'i görmek istemiyor!

Boşanma kararını dört hafta önce açıklayan çiftin o günden bu yana birbirleriyle hiç yüz yüze konuşmadıkları ortaya çıktı. Üstelik Brangelina çifti arasındaki tek sorun bu da değil. Kararın açıklandığı günden sonra bir hafta öncesine kadar çocuklarını hiç göremeyen için üzücü bir gelişme daha meydana geldi.

15 YAŞINDAKİ OĞLU PİTT'İ GÖRMEK İSTEMİYOR

US Weekly dergisinin iddiasına göre çiftin 15 yaşındaki oğlu Maddox, babasını görmek istemiyor. Aileye yakın bir kaynağın People dergisine anlattığına göre Maddox, 52 yaşındaki aktörün çocuklarıyla buluştuğu gün onu görmek istemedi. Maddox, annesi ile birlikte kalmayı tercih etti.

BRAD PİTT'İN GÖZYAŞLARI SEL OLDU ESKİ KORUMALARI BRANGELİNA'NIN BİLİNMEYENLERİNİ ANLATTI TAYFUN ERDOĞAN'DAN BRANGELİNA AYRILIĞINA FARKLI YORUM
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oğlu Brad Pitt'i görmek istemiyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN