Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ yıllar süren hasreti bitirdi

13 yaşındaki Esin İmre, aylardır ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ ekibi tarafından aranıyordu. Genç kız, Irak-Erbil’de bulunarak Türkiye’ye getirildi. Aile, canlı yayında Müge Anlı’ya teşekkür etti

Giriş Tarihi: 29.10.2016
‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ yıllar süren hasreti bitirdi
13 yaşındaki Esin İmre, aylardır 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' ekibi tarafından aranıyordu. İddialara göre Esin İmre'nin kaybolma olayı şöyle gelişti: Anne ve babası ayrı olan Esin'i, annesi Ayfer kaçırarak İran'a birlikte olduğu muskacı hocanın yanına götürdü. Anne daha sonra muskacı Muhsin'le aralarında çıkan sorunlardan dolayı kurtulmak için kaçtı fakat kızı Esin'i İran'da bıraktı.

IRAK-ERBİL'DE BULUNDU
Yine anne Ayfer'in iddiasına göre; Muhsin kendisine bir madde içirdi. O maddeden dolayı Ayfer neredeyse ölüyordu ve hastaneye yattı. Ayfer Hanım, hastanede tedavi olurken yetkililerden yardım istedi ve Türkiye'ye döndü. Kızını da bu yüzden yanına alamadı. Yapılan yayınlara, Muhsin Dezaiy ile ilgili İran'daki izleyicilerden pek çok ihbar geldi. İhbarlar sonucunda Esin'i bulma çabaları büyük bir hız kazandı. Hafta başında müjdeli haber geldi 13 yaşındaki Esin İmre, Irak Erbil'de bulundu. Müge Anlı ise bu müjdeli haberi aldıktan hemen sonra resmi işlemleri hızlandırdı ve Esin, Türkiye'ye getirildi. Aile, Esin'le birlikte canlı yayına gelerek Müge Anlı ve ekibine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ yıllar süren hasreti bitirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN