’ın tedavi gördüğü iddiasına yalanlama

Ünlü oyuncu ’ın psikolojik tedavi gördüğü iddiası yalanlandı.

Giriş Tarihi: 3.11.2016 15:24
İlyas Salman’ın tedavi gördüğü iddiasına yalanlama
YAPIMCI YÖNETMENİ AÇIKLAMA YAPTI

Olayla ilgili yazılı bir açıklama yapan Salman'ın rol aldığı son filmin Yapımcı ve Yönetmeni Hamit Şahin, "Bazı medya organlarında yayınlanan bu haberler asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın İlyas Salman'ın iddia edildiği şekilde her hangi bir sağlık sorunu olmayıp kendisi ailesinin yanında bulunmaktadır" dedi.

"AYDIN'DA FİLM ÇEKMEME KARARI ALDIK"

Açıklamada, 'ın söz konusu filmin çekimlerine planlanan şekilde katıldığı; kostüm, araç ve gereçlerin temini sebebiyle çekimlere ara verildiği kaydedildi. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Aydın ilimizin tanıtımı ve gelişmesi adına katkıda bulunacağını düşündüğümüz sinema filmimizin çekimlerine başlandıktan sonra firmamız ve oyuncularımıza karşı sergilenen karalama kampanyasının çok sevdiğimiz Aydın ilimize ve Aydın halkına katkı sağlamayacağı aşikârdır. Bazı medya organlarına servis edilen gerçeği yansıtmayan haberler ile ilgili olarak gerekli hukuki tüm haklarımız lehimize saklı olup hukuki anlamda gerekli işlemler yapılacaktır. Aydın'da medyanın yalan haberciliği ve bilmediğimiz birilerinin provokasyonları ile oluşturulan yalan kampanyası nedeniyle bir daha Aydın'da film çekmeme kararı almış bulunuyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlyas Salman’ın tedavi gördüğü iddiasına yalanlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN