Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fiziksel değişimler oyuncuya zorlu bir sorumluluk yüklüyor

Amerikalı oyuncu Jared Leto: Fiziksel değişime girmek bir oyuncu için gerçekten çok zor. Tüm hayatınızı değiştiriyor ve duygusal hassasiyeti ortaya çıkarmak cesaret gerektiriyor

Giriş Tarihi: 11.11.2016
Fiziksel değişimler oyuncuya zorlu bir sorumluluk yüklüyor

ABD'li, Akademi ve Altın Küre Ödüllü aktör, şarkıcı, müzisyen ve şarkı sözü yazarı Jared Leto, Harper's Bazaar dergisine gizli yönlerini ve yaptığı cesur hareketleri açıkladı...
Saç bakım rutininizi öğrenebilir miyiz?
Sabun ve su. Her gün saçlarımı yıkıyorum çünkü çok titizim. Sonra da LA'in kirli havasıyla birlikte kendi kendine kuruması için açık bırakıyorum.
Parfüm kullanmayı seviyor musunuz?
Bence parfüm sayesinde geçmişle ya da hislerinizle bağ kurabiliyorsunuz. Kokunun anımsama ve duygu konusunda çok güçlü bir kaynak olduğunu düşünüyorum.
Gizli zevkiniz nedir?
Veganım ama kurallarına bazen uymuyorum. Paris'e ne zaman gitsem Marais'deki Mariage Freres'e gidip Carre d'or adlı tatlıdan sipariş ediyorum. Eminim içinde en az yarım kilo tereyağı vardır.
Birlikte çalışmak için en çok can attığınız kişi kim?
100 yaşındaki Olivia de Havilland ile çalışmak çok eğlenceli olurdu. Onunla uzun süre önce Paris'te tanışmıştım. İnanılmaz biri bence. Hollywood'un eski zamanlarına hayranım. Olivia dışında Martin Scorsese, Daniel Day-Lewis ve Richard Serra ile çalışmak isterdim.

EĞLENMEK İÇİN NADİREN GECE DIŞARI ÇIKARIM
Gece dışarı çıktığınızda ne yapmayı seversiniz?
Gecenin vahşi karanlığında yürüyüşe çıkmanın yerini hiçbir şey tutamaz. Nadiren gece eğlenmek için dışarı çıkarım. Ama arkadaşım Alessandro'yu Oscar Ödül Töreni'nden sonra dışarı çıkartmıştım ve o gece çok eğlenmiştik. Nasıl derler; felekten bir gün çaldık. Takım elbiselerimizi giydik, Oscar gecesinde sunuculuk yaptım ve Vanity Fair'in düzenlediği Governors Balosu'na gittik. Ondan sonraki partiyse büyük bir patlama gibiydi. Sanırım eve 05.00'te dönmüştük. Yani New York saatiyle 08.00'de.
Favori içeceğiniz?
Maden suyu.
Şimdiye kadar rol için yaptığınız en cesur şey neydi?
30 kilo almak ya da 50 kilo vermek... Fiziksel değişimler çok zorlu bir sorumluluk yüklüyor oyuncuya; tüm hayatınızı değiştiriyor ve duygusal hassasiyeti ortaya çıkarmak sanırım cesaret gerektiriyor.

PETROL ŞİRKETLERİYLE SAVAŞAN CESURLAR
Gerçek hayatta kimleri cesur olarak addediyorsunuz?
Peru Amazonlarında yaşayan ve büyük petrol şirketleriyle savaşan bir grup insan var. Onlara cesur diyebilirim. Ama bu sadece Peru'da olmuyor; Kolombiya'da, Brezilya'da ve Güney Amerika'nın neredeyse tamamında var. Materyalist bakış açısıyla küçücük olan bu insanlar devasa şirketlere karşı çıkıyor. Bence inanılmaz ilham verici.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fiziksel değişimler oyuncuya zorlu bir sorumluluk yüklüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN