Boşanma davası açtığını açıkladı!

- evliliğinde kriz çıktığı ve çiftin boşanacağı iddiaları gündemine bomba gibi düştü. Ergen, iddialara sessiz kalırken iki yıl önce dünyaevine girdiği eşi Erhan Çelik ise boşanma davası açtığını yazılı açıklama ile duyurdu.

Giriş Tarihi: 18.11.2016 16:33 Güncelleme Tarihi: 18.11.2016 16:40
Boşanma davası açtığını açıkladı!

Ergen, İzmir Şirince'de 2 yıl önce 'le aile arasında bir törenle dünya evine girmişti. İkilinin evde çıkan büyük kavgadan sonra bu kararı aldığı iddia ediliyor. Erhan Çelik'in bu kavga sonrası evi terk ettiği de konuşulanlar arasında. 2004'te Mustafa Erdoğan'la dünyaevine giren , 8 yıl evli kalmış ve 3 çocuk sahibi olmuştu.

"AMERİKA'DAN DÖNÜNCE İDDİALARA CEVAP VERECEĞİM"

Ayrılık iddialarına Gülben Ergen telefonla katıldığı televizyon programında şu yanıtı verdi: "Çocukların ara tatilleri var. (Aras, Atlas ve Kuzey) Sekiz gün üç oğlumla birlikte Amerika'ya gideceğim. Cevap hakkımı dönüşüme saklıyorum. Amerika dönüşü cevap vereceğim.""BOŞANMA DAVASI AÇTIM"

İddiaların ardından Erhan Çelik ise sosyal medya hesabından "Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki bilgiyi sizinle paylaşmak istedim. Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum." açıklamasında bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanma davası açtığını açıkladı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN