Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dedektiflik yaparak sevgilinizin karakterini öğrenin!

Yeni bir erkekle tanıştığınızda, onun sizin için doğru biri olup olmadığını anlamak için eşyalarına ve evine göz atın. İzlediği DVD’lere, kullandığı ilaçlara ve kozmetik ürünlerine, girdiği internet sitelerine bakıp onunla ilgili ipuçları yakalayabilirsiniz

Giriş Tarihi: 20.11.2016
Dedektiflik yaparak sevgilinizin karakterini öğrenin!

Bir erkeğin eşyalarını karıştırmak, çok masum bir davranış değil ama gerçek şu ki; ilişkilerde çoğu zaman işe yarar. İlk olarak, yeni bir erkekle tanıştığınız zaman, eşyalarına azıcık göz atmak, size onunla ilgili önemli ipuçları verebilir ve sizin için doğru erkek olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir. Bunun bir üst seviyesi, görüştüğünüz gizemli erkeğin hakkında gizlice araştırma yapmaktır. En son aşamada ise, eğer size yalan söylediğinden eminseniz; ciddi anlamda takip ederek aldatıp aldatmadığını anlayabilirsiniz. Cosmopolitan dergisi özel dedektifler ve psikologlarla görüştü ve karşınızdaki erkeği tanıma aşamasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini sayfalarına taşıdı...

DUŞ PERDESİNİN ARKASINA BAKIN
Eğer banyo temiz görünüyor ama küvet leş gibiyse; belli ki aceleyle toparlamış ve tahmin ettiğiniz gibi düzenli biri değil. Saç kremi, duş jeli veya pembe bir jilet gibi eşyalar varsa, belli ki duşu başka biri daha kullanıyor. Eğer yerde veya musluğun içinde uzun saçlar varsa da söylediğimiz şey geçerli.
Ona belli etmeden ne tip DVD'leri olduğuna bakın. Spor mu, belgesel mi, dizi mi izliyor yoksa romantik komediler mi; inceleyin.
Ortalıkta gözükmesini istemediği masum eşyalarını bulmaya hazırlıklı olun. Aklınıza kötü şeyler getirmeyin; muhtemelen karşınıza çizgi romanlar veya bilgisayar oyunları çıkacaktır.
Kendisi farkında bile değildir ama arabada atılı olan kağıt tomarları, onun dışarıda yeme alışkanlığı, koltuğun altına düşmüş elektronik müzik CD'si ise onun dinlediği müzikler hakkında ipuçları verebilir size.

FATURALARINA BİR GÖZATIN
Cebinden çıkarttığı kartvizitler onun iyi bir işadamı mı yoksa flörtü seven bir adam mı olduğunu belli eder. Faturalarına göz ucuyla bakın. Bardan alınmış olan yüklü bir fatura, onun cömert biri olduğunu anlamanıza yardımcı olur. Cebinden çıkardığı kibrit kutuları, son zamanlarda hangi mekanlara gittiğini gösterir.
Soğutulmuş bira bardakları veya martini kadehleri, keyif yapmayı bilen bir erkeğin işaretidir. Donmuş et ise yemek yapma konusunda becerikli olduğunu gösterir. Donmuş hazır yemekler hayatında bir sevgilisi olabileceğinin de işaretidir. Üstlerinde kaç milim buz olduğuna bakarak, ne zaman alınmış olduklarını anlayabilirsiniz.
Kredi kartı ekstrelerine bakarak nereye para harcadığını anlayabilirsiniz. Gecikmiş ödemeler veya borçları ise size maddi konularda nasıl bir yaklaşımının olduğunu gösterir.
Pek bir şey bulamayabilirsiniz ama bazı erkekler saklamak istedikleri eşyalarını torpido gözüne koyarlar.
Çarşaflarında değişik bir parfüm kokusu olup olmadığına bakın. Eğer evinde kadın kıyafetleri varsa da, yatıya bir misafirinin kaldığını anlayabilirsiniz.

KALİTELİ KOZMETİK KULLANIYORSA BAKIMLIDIR
Kullandığı farklı ilaçları internette araştırın çünkü cinsel yolla bulaşan bir hastalık taşıyor olabilir ya da depresyon, asabiyet veya dikkat eksikliği için ilaç içiyor olabilir. Ağrı kesiciler ise daha önce geçirdiği bir operasyondan kalma olabilir.
Hafıza kartındaki fotoğraflarda başka kadınlarla verdiği pozlar ya da erkek erkeğe eğlencelerini görmeniz mümkün. Buradaki tarihe dikkat edin ve geçmişte çekilmiş kareler için kriz çıkarmayın.
Spor çantası gizli şeyleri saklamak için en ideal yerdir. Giymiş olduğu kıyafetleri koklayın, ter kokuyor olmalılar. Eğer kokmuyorsa, nereye gitmiş olabilir?
İyi marka saç veya cilt bakım ürünleri kullanması bakımlı biri olduğunu gösterir. Eski ve yarısına kadar kullanılmış şişeler, onun hiçbir şeyi atmaya kıyamayan bir tip olduğunun işaretidir. Oje gibi feminen eşyalar ise sevgilisi olduğunu gösterir.
İnternet tarayıcısındaki sık kullanılanlara ve en çok girdiği sitelere bakarak daha çok nelerle ilgilendiğini anlayabilirsiniz.

ÇÖP KUTUSUNU KARIŞTIRIN
Çöp kutusunun en üstündekilere bakarak son birkaç günde neler yaptığını anlayabilirsiniz. Siz gelmeden az önce etrafı toplamışsa; çöp kutusunda rujlu bir peçete veya yemek kutuları, bira şişeleri bulabilirsiniz.
İster bilgisayarında, ister ajandasında olsun, özellikle gece randevularında sürekli geçen isimlere bakın. Size gideceğini söylediği yer ile ajandadakinin aynı olduğundan emin olun.

TEK BİR KREDİ KARTI VARSA SORUMLULUK SAHİBİDİR
Bir sürü kredi kartı varsa, çok harcama yapıyor demektir. Sadece bir ya da iki kartı varsa, sorumluluk sahibi bir kişi olduğunu anlayabilirsiniz.
Aldatan erkekler, genelde cep telefonu ve faturasından dolayı yakalanır. Yaptığı aramalar ve yolladığı mesajlar, kiminle irtibat halinde olduğunu gösterir. Faturasındaki numaralara bakarak sizinle olmadığı zamanlarda kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dedektiflik yaparak sevgilinizin karakterini öğrenin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN