İntikam planı hazır

Giriş Tarihi: 22.11.2016 15:45 Güncelleme Tarihi: 22.11.2016 15:47
İntikam planı hazır

YETER (Yeni Bölüm)

"Esaret mi cesaret mi?"

Yayın Tarihi : 24 Kasım 2016 / Perşembe
Yayın Saati : 20.00
Yapımcı : Ata Türkoğlu – Koliba Film
Yönetmen : Kemal Uzun
Senaryo : Vilmer Özçınar / Nalan Merter Savaş
Oyuncular : Yurdaer Okur (Yekta), Pelin Karahan (Aylin), Ekin Türkmen (Miray), Hazım Körmükçü (Atlas), Rüçhan Çalışkur, Wilma Elles (İdil), Tolga Evren ( Yılmaz ), Ayşin Yeşim Çapanoğlu (Handan), Osman Albayrak (Çoşkun), Selen Domaç (Filiz), Fatih Koyunoğlu ( Zafer ), Deniz Özmen (Selçuk), Doğancan Sarkaya (Kaan), Eliz Neşe Çağın (Duru), Wilma Elles (İdil)

36.Bölüm:

Atlas'ın zor durumda bıraktığı Yekta, çocuklarını koruyabilmek için cezaevine girmiştir. Yıllarca çalışarak inşa ettiği; ismi, mesleği, itibarı bir anda yerle bir olur. Kendini sıfır noktasında bulur. Ama o Yekta Harmanlı'dır. Bu dünyaya kaybetmek için değil; kazanmak için gelmiştir. Şartları kendi lehine çevirmek için doğru zamanı beklerken; geçmişindeki tek pürüzü temizlemek için ilk taşı yerinden oynatır.

Dışarda ise, Yekta'nın müebbet hapis yatacağını sanan herkes kendine bir düzen tutturmuştur. Yekta'nın dönüşüyle hayatları alt üst olur. Yekta, yaşadıklarında payı olan herkesle tek tek ödeşmeye hazırdır. Planlarını cezaevinde yapmıştır ve daha ilk günden hayata geçirmeye başlar.


YETER 36. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İntikam planı hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN