Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazmiye Kocakulak canlı yayında beyin kanaması geçirdi

Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra acı dolu hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı Yılmaz Morgül’ün sunduğu televizyon programında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Yılmaz Morgül ve programa konuk olarak katılan İbrahim Erkal'ın, Kocakulak'a birlikte konser vereceklerini açıklamalarının ardından Kocakulak bir anda fenalaştı.

Giriş Tarihi: 30.11.2016 12:39 Güncelleme Tarihi: 30.11.2016 16:52
Nazmiye Kocakulak canlı yayında beyin kanaması geçirdi

Daha önce hayat mücadelesini anlatan ve çıkardığı "Tek Başına" isimli kitaptan elde edeceği gelirle küçük bir ev alıp kiradan kurtularak, engelli iki çocuğuna bakmayı hayal eden Kocakulak'ı talihsizlikler bırakmıyor.

İBRAHİM ERKAL VE YILMAZ MORGÜL'ÜN SÖZLERİ HEYECANLANDIRDI

Kitabının tanıtımı için Yılmaz Morgül'ün sunduğu televizyon programına katılan Kocakulak, programa konuk olarak gelen İbrahim Erkal'ın, Yılmaz Morgül'le beraber konser düzenleyeceklerini ve konserden elde edilen geliri kendisine bırakacağını söylemesi üzerine heyecanlandı.

FENALAŞARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Sevinç ve heyecana dayanamayan Kocakulak, yayın sırasında bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Katıldığı yayından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Kocakulak'ın, burada yapılan ilk müdahalenin ardından beyin kanaması geçirdiği öğrenildi.

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Beyin kanaması geçiren Kocakulak'ın sol tarafının felç geçirdiği tespit edildi.. Yoğun bakımdan çıkarılan Kocakulak, ikinci bir beyin kanaması geçirme ihtimaline karşı hastanede tedavi altında tutuluyor. Kocakulak'ın ''Tek Başına'' isimli kitabının tanıtımı için düzenlenecek program da rahatsızlık geçirmesinden dolayı iptal edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazmiye Kocakulak canlı yayında beyin kanaması geçirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN