Cup başladı

Giriş Tarihi: 18.3.2017 18:18
Hülya Avşar Cup başladı

Bu sene 17. yılını dolduran Cup Tenis Turnuvası, Estetik International Sağlık Grubu ana sponsorluğunda Akatlar Clubsporium tesislerinde düzenlenen basın toplantısıyla başladı

Tenis sporuna yıllarını veren ve yaptığı turnuvalarla sporu destekleyen , Estetik International Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Clubsporium Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Çerçi'nin de bulunduğu basın toplantısı, medya mensubu ve gazetecilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Hülya Avşar'dan gösteri maçı

Basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplayan emeği geçen herkese ve bir kez daha Hülya Avşar Cup ana sponsorluğunda desteklerini esirgemeyen Bülent Cihantimur'a teşekkür etti. Mix kategorisinde turnuvada yarışacak olan Hülya Avşar, basın toplantısının ardından gösteri maçı yaparak, turnuvada yarışacak tüm sporculara başarılar diledi. Op. Dr. Bülent Cihantimur. sporun ve sporcunun daima yanında olduklarını, Hülya Avşar Cup'a bir kez daha ana sponsor olmanın sevincini yaşadıklarını dile getirdi. Saffet Çerçi ise Clubsporium tesislerinde ev sahipliği yaptıklarından onur duyduklarını ifade etti.

Gelirin tamamı çocuklara

Elde edilen gelirin tamamı başarılı çocuklara eğitim bursu olarak aktarılacak olan Hülya Avşar Tenis Cup Turnuvası, 12 gün boyunca devam edecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Avşar Cup başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN