Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile ayrıldı

, Avustralya’daki aşkı ’nın yanından vizesi bittiği için Türkiye’ye döndü. Bu sırada gelen dizi teklifini kabul eden güzel oyuncu, ‘Önce kariyer’ deyip aşkı bitirdi.

Giriş Tarihi: 18.3.2017 14:40 Güncelleme Tarihi: 18.3.2017 15:05
Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova ayrıldı
Uzun süredir devam eden aşklarıyla herkesi imrendiren ile 'ya nazar değdi... Güzel oyuncu, yaklaşık 2 yıldır Avustralya'nın 40 yaş altı en zengin genç işadamları arasında 24. sırada yer alan Kumova ile beraberdi..."ÇOK GÜZEL GÜNLERDİ"

Sevgilisi için sık sık Avustralya'ya giden hatta işadamı aşkıyla bu yaz evlenme planları yapan Tuğba Melis Türk, geçtiğimiz aylarda vizesi bitince Kumova'nın yanından İstanbul'a dönmek zorunda kaldı. Tuğba Melis Türk, İstanbul'dayken reddedemeyeceği bir dizi projesi teklifi aldı. Aşkı ve kariyeri arasında bir seçim yapmak zorunda kalan güzel oyuncu, "Önce kariyer" diyerek Tolga Kumova ile dostça ayrıldı.
Uzun mesafeli ilişkilerin yürüyemeyeceğini düşünen Tuğba Melis Türk, ayrılıkla ilgili ise şöyle dedi: "Güzel bir birlikteliğimiz oldu, çok güzel günler geçirdik. Uzaktan bir ilişkinin zor olacağını düşünerek şimdi böyle olması gerektiğine inanarak yollarımızı ayırdık."


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuğba Melis Türk ile Tolga Kumova ayrıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN