Türkiye'nin en iyi haber sitesi

minik Tuana için yardım istedi

Oyuncu , doğduktan bir gün sonra beyin kanaması geçiren SP (Serebral Palsi) hastası kızı Melisa'nın tedavisi için her yolu denedi. Yürümesi için kızını Amerika'ya götüren Düvenci, aynı hastalıktan muzdarip diğer çocukları da unutmadı. Bir Can Bin Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneği için gönüllü çalışan güzel yıldız, son olarak minik Tuana için yardım istedi.

Giriş Tarihi: 21.3.2017 11:15
Ceyda Düvenci minik Tuana için yardım istedi
BİZ YAPTIK SIRA SİZDE...

Instagram hesabından 10 yaşındaki Tuana Erdem'in fotoğrafını paylaşan şunları yazdı: "Tuana Erdem 10 yaşında. Şimdi ise ailesinin bambaşka bir derdi var. Tuana'nın kan değerleri çok düşük olduğu için tedavi altına alındı. Sonuçlarda lösemi de çıkabilir, nörolojik bir durum da olabilir. Ailenin desteğe ihtiyacı var. Babası bu ülke için Güneydoğu'da gazi olmuş! Tuana'nın hastane masraflarını dernek olarak biz üstlendik. Tabii sizin desteğinize de ihtiyacımız var. Tuana'nın bu durumuna sessiz kalmayalım!" Oyuncunun bu paylaşımına 3 bin kişi kayıtsız kalmadı. Kimi Tuana için iyi dileklerini iletti, kimi de elinden geleni yapacağını söyledi.

SP HASTALIĞI NEDİR?

Serebral Palsi (beyin felci), bebeklikte ya da çocukluk çağının başlarında ortaya çıkan bir hastalıktır. Vücut hareketlerini ve kasları kalıcı şekilde etkileyen, fakat zaman içinde kötüleşme sergilemeyen bir dizi nörolojik bozukluklara neden olur..
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ceyda Düvenci minik Tuana için yardım istedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN