Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletin sesi a Haber 30 aydır birinci

Giriş Tarihi: 3.5.2017
Milletin sesi a Haber 30 aydır birinci
A Haber, milletin sesi olmaya devam ediyor. Kantar Media'nın Nisan ayı ölçümlerine göre, Türkiye'nin en çok izlenen haber kanalı yine a Haber oldu. 25 Nisan'da altıncı kuruluş yıl dönümünü kutlayan a Haber, 30 aydır zirvede kalmayı başaran dinamik bir haber kanalı olarak, özel yayınları ile her geçen gün televizyon haberciliği tarihine imza atmaya da devam ediyor. Milletin zaferi ile sonuçlanan, Türkiye'nin tarihi kararı verdiği halk oylamasında Türkiye ve dünya; referandum sonuçlarını atv, a Haber ve a News ortak yayınında sıcağı sıcağına izledi. Canlı yayında artırılmış gerçeklik teknolojisi kullanılarak ekrana yansıyan grafikler ile Türkiye'de bir ilkin de yaşandığı o gün, meydanları dolduran halkın coşkusu Türkiye'nin dört bir yanında bulunan muhabir ağı ile ekrana geldi, sonuçların analiz ve değerlendirmeleri uzman konuklar tarafından yapıldı.

Demokrasinin zaferi ile sonuçlanan tarihi gecede Türkiye referandum sonuçlarını a Haber'den takip etti. A Haber, referandum gününde haber kanalları içinde en çok izlenen haber kanalı oldu. Güçlü ve büyüyen
Türkiye'nin 2023 hedeflerine inan a Haber, Türkiye'nin yeni vizyonunu anlatan özel yayını ile bir rekora daha imza attı. Türkiye'nin yükseliş dönemini, Türkiye ve dünyadan 66 noktadan yaptığı yayınlarla ekranlara taşıyan a Haber, televizyonculuk tarihinde bir ilki daha gerçekleştirmiş oldu. Yaklaşık dört saat süren yayınında artırılmış gerçeklik teknolojisiyle izleyicilere görsel bir ziyafet de sunuldu. Özel yayında; dış politikadan siyasete, ekonomiden sağlığa, spordan kültür sanata kadar her alanda Türkiye'nin hedefleri ekrana taşındı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletin sesi a Haber 30 aydır birinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN