: Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim

‘Hadi Be’ye konuj olan ünlü sunucu , Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 14.5.2017 11:24
Özlem Yıldız: Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim

2013 yılında Sinan Serter ile olan 8 yıllık evliliğini sonlandıran sunucu Özlem Yıldız konuk olduğu programda samimi açıklamalarda bulundu. İşte Yıldız'ın o açıklamaları;

"BENİM GİBİ KAYINVALİDEM OLSUN İSTERDİM"

Oğlu Demir'in evlendiği zaman çok anneci birisi olmasını istemediğini söyleyen Özlem Yıldız " Ben iyi bir kayınvalide olurum. Benim de benim gibi bir kayınvalidem olsun isterim. Oğlumun mutluluğu benim mutluluğumdur. Demir'in çok annecim olsun istemiyorum. Ayrıca çocuk istediğimden dolayı ileri de evlenirsem "Demir evleneceğin kişiyi ben seçeceğim özelliklerine bakmam lazım. Benim karar vermem gerekiyor diyor" dedi."BABY SHOWER YAPMAK İSTİYORUM"

Bir kız çocuğu istediğini ve onun için Baby shower ve doğum odasını süslemek istediğini söyleyen Özlem Yıldız " Ben bir kız çocuğu istiyorum hala. Demir'de kardeş istiyor ama erkek olsun istiyor. Ben zor bir hamilelik yaşadım arkadaşlarım Baby shower ve hastanede oda süslemeleri yaptırıyorlar. Ben bunların hiç birini yaşayamadım. Bunları doya doya yaşamak istiyorum" dedi.

"ESTETİK YAPTIRABİLİRİM"

Kendisine genç gösterdiğini söylendiğini ancak gerekirse estetik yaptırabileceğini söyleyen Özlem Yıldız " İnternette 36 yaşında ama 40 yaşındayım. Yaşımı göstermiyorum ama gerekirse estetik yaptırırım. Tabi ki neden yaptırmayayım botoks yaptırabilirim" dedi."EŞİMDEN AYRILACAĞIMI HİÇ DÜŞÜNMEMİŞTİM"

20 yaşındayken bugünlerini böyle hayal etmediğini 3 çocuğunun olduğunu ve eşinden ayrılmamış birisi olmasını istediğini söyleyen Özlem Yıldız "20'li yaşlarımda bugünleri böyle hayal etmemiştim. Çok çocuğumun olduğu eşimden ayrılmamış birisi olmak isterdim. Ben evliliğimin biteceğini hiç düşünmemiştim zaten. 3 çocuğum olsun isterdim. Ben böyle dediğimde Demir'de nasıl bakacaksın diyor bana" dedi.

"HERKESİN HER ŞEYLERİNİ BİLİYORUM"

Sanat camiasının küçük olmasından dolayı herkesin birbirinin özelini bildiğini söyleyen Özlem Yıldız " Piyasa küçük herkesin her şeyi ortada daha bugün 3 dedikodu duydum. Herkesin her şeyini bilirim bu piyasada" diye konuştu.

"İNSANLARA ÇABUK KANIYORUM"

Kendine kızdığı konular arasında insanlara çok kandığını ve evde yalnız kalamadığını söyleyen Özlem Yıldız " Kendimde sevmediğim şeylerin başında insanlara çok kanıyorum. Biraz gözünü aç Özlem diyorum kendime. Birde evde yalnız kalamıyorum kimse yoksa odamın kapısını kitleyerek yatıyorum. Kesinlikle fare görmeye dayanamıyorum hemen bayılıyorum" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özlem Yıldız: Eşimden ayrılacağımı hiç düşünmemiştim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN