Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: 'Ben oynadığım rollerle güzel mesajlar verdim'

'da oynadığı rollerden dolayı insanlardan hiçbir tepki almadığını aktaran Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu , oynadığı rollerle gençlere uyuşturucu batağına ve İstanbul'a gittiklerinde kötü yollara düşmemeleri için örnek olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 16.5.2017 10:23
Nuri Alço: 'Ben oynadığım rollerle güzel mesajlar verdim'

'BİR YARGIÇ, EMNİYET MÜDÜRÜ VEYA BABACAN BİR BAŞSAVCI ROLÜNDE OYNAMAK İSTİYORUM"

'da oynadığı rollerden dolayı vatandaşlardan nasıl tepki aldığının sorulması üzerine , "Ben Yeşilçam'da oynadığım rollerden dolayı hiçbir tepki almadım. Nereye gidersem vatandaşlar yoğun bir ilgi gösteriyor. Ben oynadığım rollerle çok güzel mesajlar vermişim. Gençlere uyuşturucu batağına düşmemeleri ve İstanbul'a gittiklerinde kötü yollara düşmemeleri için örnek olmuşum. Ondan dolayı çok mutluyum. Baktığımız zaman Erol Taş taşlandı, Coşkun aynı şekilde tepki gördü ama benim için aynı şey olmadı. Şu anda ise değişik bir rolde oynamak istiyorum. Bir yargıç, emniyet müdürü veya babacan bir başsavcı rolünde oynamak istiyorum" diye kaydetti.

"Bir hayat arkadaşımın olmasını istiyorum"

Yalnız yaşadığını vurgulayan Alço, "Bir hayat arkadaşımın olmasını istiyorum. Fazla yaşlanmadan biriyle mutlu şekilde yaşamak istiyorum. Beni taşıyabilecek bir insan arıyorum. İnşallah bu yıl şansıma böyle biri karşıma çıkar. Ben yalnız da yaşasam da hiçbir zaman yanlış bir yolda olmayan tek başıma idare eden biriyim. Ama insanın canı ev yemekleri istiyor. Onun için de Eskişehir'e ailemin yanına gidiyorum" ifadelerini kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nuri Alço: 'Ben oynadığım rollerle güzel mesajlar verdim'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN