Türkiye'nin en iyi haber sitesi

otele yerleşti

Uyuşturucu temin etmek suçundan” tutuklanarak 2014 yılından beri cezaevinde tutulan ünlü sanatçı tahliyesinin ardından Mecidiyeköy'de bir otele gitti. Otele girdiği sırada basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Seki, “İki gün sonra buluşunca her şeyi konuşacağız. Birazcık dinleneyim ne olursunuz. Hepinizi çok özledim” dedi.

Giriş Tarihi: 5.6.2017 17:35
Deniz Seki otele yerleşti
Uyuşturucu temin etmek suçundan tutuklanan ve 2014 yılından beri Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'nde tutulan ünlü sanatçı bugün saat 15:30 sıralarında tahliye oldu. Hayranlarının ve basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Seki, cezaevi çıkışında beyaz güvercin uçurdu.

CEZAEVİNDEN ÇIKIP OTELE GİTTİ

Ünlü sanatçı daha sonra bir minibüse binerek cezaevinden ayrıldı. Dinlenmek üzere Mecidiyeköy'de bir otele giden ünlü sanatçıya erkek arkadaşı ve yönetmen kardeşi Serdar Seki eşlik etti. Burada da basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Seki, şimdi dinlenmek istediğini ama daha sonra konuşacağını söyledi.

Ünlü sanatçı otele girdiği sırada, "İki gün sonra buluşunca her şeyi konuşacağız. Birazcık dinleneyim ne olursunuz. Hepinizi çok özledim" ifadelerini kullandı. Öte yandan, Deniz Seki görüntülemek isteyen basın mensupları arasında izdiham yaşandığı görüldü. Ünlü sanatçının eşyaları ise sabah saatlerinde 2 tane koli içerisinde cezaevinden çıkarılmıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki otele yerleşti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN