, 'e ateş püskürdü

Giriş Tarihi: 15.6.2017 15:57 Güncelleme Tarihi: 15.6.2017 16:04
Derya Baykal, Seren Serengil'e ateş püskürdü

, kendi sunduğu programda ’un sevgilisini kullandığını iddia etmişti. da Seren Serengil’in kızı Derya Şensoy ile ilgili söylediklerine canlı yayından yanıt verdi.

'in ' sevgilisini sevgilimle kıskandırdı' sözü olay oldu. Kızı hakkında söylenen sözlere dayanamayan , kendi programı üzerinden cevap hakkını kullandı. Kızlarına laf söylettirmeyeceğini ifade eden Derya Baykal, 'Bazı İnsanlar tazminat davasının mahkemenin keyfini sürecek.' dedi

"TELEVİZYONLARDA İSTEDİĞİMİZ GİBİ KONUŞAMAYIZ"

"Annelik kolay bir şey değil. Anne olmayan anneliği anlayamıyor. Bu mesleği yapıyorum, beni hiç böyle görmemişsinizdir. Ama sustukça insanlar her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Televizyonlar bizim babamızın çiftliği değil. Çok değişik duygular taşıyorum. Neredeyse alıp başımı gideceğim. Çok tuhaf bir yere gidiyoruz. Üslup diye bir şey yok mu? Saygı diye bir şey yok mu? Çocuklarıma da bir şeyler söyleyebilirler. Bu işi yapıyorlarsa tabii ki bir diyeti var ama televizyonlarda istediğimiz şekilde, evimizde bir arkadaşımıza konuşuyor gibi konuşamayız..."

Seren Serengil ise Derya Baykal'a şu sözlerle yanıt verdi:

"Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onuna yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı 'yuva yıkan kadın' olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?"

SEREN SERENGİL: DERYA ŞENSOY'UN YAPTIĞI BÜYÜK AYIP

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Derya Baykal, Seren Serengil'e ateş püskürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN