, Türkiye'ye dönüyor

New York'ta akciğer ameliyatı olan ve cuma günü Türkiye'ye döneceğini bildiren oyuncu , "Cennet vatanıma ve sevdiklerime bir an önce kavuşabilmemin heyecanı içindeyim." dedi.

Giriş Tarihi: 15.6.2017 12:16 Güncelleme Tarihi: 15.6.2017 12:17
Hülya Koçyiğit, Türkiye'ye dönüyor

New York'ta mayıs ayında akciğer ameliyatı olan ve başarılı bir tedavi süreci geçiren, ünlü sinema sanatçısı , Cuma günü Türkiye'ye döneceğini açıkladı.

Eşi ile 15 Haziran Perşembe günü New York'tan saat 12.15'te THY uçağıyla hareket edecek olan Koçyiğit, cuma günü Atatürk Havalimanı'na inecek.

"KORKU DOLU GÜNLER GERİDE KALDI"

Koçyiğit, Türkiye'ye dönüşüyle ilgili şöyle konuştu:

"Nihayet bu günleri gösteren Allah'ıma şükürler olsun. Cennet vatanıma ve sevdiklerime bir an önce kavuşabilmemin heyecanı içindeyim. Korku dolu günler geride kaldı. Şimdi hayata daha olumlu düşüncelerle sımsıkı sarılacağım. Allah bütün hastalara şifa versin."

Koçyiğit, daha önce eşi Selim Soydan ile Central Park'taki yürüyüşü sırasında yaptığı açıklamada, "Şükrediyorum ve iyi ki diyorum böyle bir milletin evladıyım. Bu kadar vefalı, bu kadar içten, candan sevgisini gösteren bir milletin. Çok çok mutluyum." ifadelerini kullanarak bir an önce Türkiye'ye dönmek ve sevdiklerine kavuşmak istediğini söylemişti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hülya Koçyiğit, Türkiye'ye dönüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN