Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kızım dünyaya gelince evden çıkmayacağım"

Şarkıcı ve eşi Özlem Şahin bebeklerinin dünyaya gelmesine 1 ay kala tüm hazırlıklarını tamamladı. Bodrum'da sahne alan Berkay, "Kızım dünyaya gelince evden çıkmayacağım" dedi

Giriş Tarihi: 29.6.2017 13:58 Güncelleme Tarihi: 29.6.2017 14:04
Kızım dünyaya gelince evden çıkmayacağım

, kızının dünyaya gelmesini dört gözle beklediğini söyleyerek "Kızımın dünyaya gelmesine son 4 hafta kaldı. Artık gün sayıyoruz ve aşkla bekliyoruz. Allah nasip ederse sağlıklı dünyaya gelsin. Kızımızın her şeyini eşim hazırladı bekliyoruz artık. Ben kızıma sadece bir kere alışveriş yapabildim. Eşim aylar önce aldı her şeyini hazırladı bekliyoruz artık" ifadelerini kullandı.

"EVDEN DIŞARI ÇIKMAYACAĞIM"

Baba olacağı için çok heyecanlandığını ifade eden Berkay, evladının vatana millete hayırlı bir insan olmasını isteyerek "Bebeğimiz bize hayat olacak. Ben ilk kez babalık tecrübesini yaşayacağım için baba olan arkadaşlarımızın dediklerini dikkate alacağız. Büyük bir ihtimal bebek gelirse evden dışarı çıkmayacağım. Ülkeye, vatana, millete hayırlı bir evlat olmasını dilerim" dedi.

YENİ KLİP GELİYOR

Berkay, "Yaz dönemi olduğu için iki tane klip çekmeyi düşünüyoruz. Eylül'ün 15- 16'sına kadar haftada 3-4 konserim var. O dönemde klip çekecek kadar vakit bulamayacağımız için bu 2 klibi önümüzdeki hafta çekeceğiz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kızım dünyaya gelince evden çıkmayacağım"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN