Rus şarkıcı , 'ye övgüler yağdırdı

Dünyaca ünlü Rus şarkıcı , Antalya’ya geldi. verdi. ’yi çok sevdiğini söyledi. “Burası bizim ikinci evimiz. Yazlığa gelir gibi geliyoruz. Türk halkı çok sıcak kanlı” dedi...

Giriş Tarihi: 4.7.2017 14:23
Rus şarkıcı Yulia Volkova, Türkiye'ye övgüler yağdırdı
ile Rusya arasındaki buzlar eridi. İki süper güç, yeni dünyanın merkezi haline geldi. Sıcak yakınlaşma, turizmi de hareketlendirdi. Rus sanatçı ve Ukraynalı müzik grubu Estadarada, Antalya'ya geldi. Manavgat'ta verdi. Rus ve Ukraynalı turistlerin büyük ilgi gösterdiği konserde, sanatçılar 3 saat boyunca sevilen ve hareketli parçalarıyla izleyenleri kendinden geçirdi. Konser sonrasında konuşan Rus şarkıcı Yulia Volkova, yeni albümünün çok yakında çıkacağını söyledi.

'ÇOK ÖZEL BİR YERİ VAR...'

Türkiye'yi çok sevdiğini belirten Yulia Volkova, "Çocuklarla birlikte Türkiye'ye sık sık geliyorum. Burası bizim ikinci evimiz. Yazlığa gelir gibi geliyoruz" dedi. Volkova, Türkiye'de insanlardan gördüğü yardımseverliği ve misafirperverliği başka ülkelerde bulmasının mümkün olmadığını söyledi. Estradarada grubunun solisti Alexander Khimchuk ise Türkiye'nin Ukraynalılar ve Ruslar için çok özel olduğunu anlattı. Khimchuk, "Türkiye'yi çok seviyoruz. Ukraynalılar ve Ruslar için Türkiye ikinci bir ev gibidir. Türkiye dışında gitmek istediğimiz bir yer yok" dedi.

TÜRKÇE HAYRANI...

Antalya'da önceki gece Yulia coşkusu yaşandı. Ünlü şarkıcı, Manavgat'ta verdiği konser ile hem yerli hem de yabancı konuklara unutulmaz anlar yaşattı. Bu arada ünlü şarkıcı repertuarına Türkçe şarkıları da aldı. Yulia, "Türkçe çok güzel bir dil. Bu yüzden Türkçe şarkı söylemeyi çok seviyorum" dedi.

Kaynak: Takvim
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rus şarkıcı Yulia Volkova, Türkiye'ye övgüler yağdırdı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN