Sektörün öncüsü fuara az kaldı!

’de iç giyim sektörünü bir araya getiren LİNEXPO fuarı, bu yıl 8-10 Şubat’ta ’nde gerçekleşecek. Fuara 14 bin kişinin katılması bekleniyor

Giriş Tarihi: 4.2.2018
Sektörün öncüsü fuara az kaldı!

Bu yıl üçüncüsü yapılacak olan LİNEXPO (İç Giyim) fuarı; 8-10 Şubat arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek. Yurt içi ve yurt dışından binlerce ziyaretçisi olan LİNEXPO fuarının bu yılki açılışı, 8 Şubat günü sabah 11.00'de ünlü manken Deniz Akkaya sunuculuğunda başlayacak. Açılışa İSO Başkanı Erdal Bahçıvan, İHKİP Başkanı Hikmet Tanrıverdi, İTHİB Başkanı İsmail Gülle, İTO Başkan Yardımcısı Dursun Topçu, İTO Yönetim Kurulu Üyesi Servet Samsama gibi iş dünyasının ünlü isimleri ve çeşitli dernek başkanları da katılacak.

'FUARA İTİNA İLE HAZIRLANDIK'
Uluslararası ziyaretçilerinin olacağı LİNEXPO fuarına katılımcı firmalar, bu yıl oldukça sıkı hazırlandı. Fuarda; birbirinden güzel pijama, sabahlık, ev giyimleri, iç çamaşırı koleksiyonları görücüye çıkacak. Fuar için özel tasarımlar hazırlayan firmalar, bu yıl yapılacak olan satışlardan oldukça umutlu. Geçtiğimiz yılı 6 milyar dolar ihracat ile kapatan iç giyim sektörü, bu yılı 7 milyar dolar ciro yaparak kapatmak hedefinde. TİGSAD (Tüm İç Giyim Sanayicileri Derneği) Başkan Yardımcısı Eşref Geyik, bu yılki LİNEXPO fuarı için şunları söyledi: "Bu yıl gerçekleşecek olan İç Giyim Fuarı için, geçtiğimiz yıldan bu yana oldukça yoğun bir çalışma içindeyiz. Son yıllarda her yıl artan ihracat ivmesine sahip bir sektör haline geldik. Amacımız bunu her yıl katlayarak devam ettirmek. İç giyim derneği olarak yurt dışına gönderdiğimiz ekiplerimiz şimdiye kadar 50 civarında ülkeye LİNEXPO fuarımızın tanıtımını yaptı. Bu yılki fuara 7 bin civarında yabancı, 7 bin kadar da yerli ziyaretçi bekliyoruz. Fuara katılan firmalar için her yıl olduğu gibi kura sistemi ile yer tayini yapmak zorunda kaldık. Fazla talep olduğu için açık artırma ve kura sistemini tercih etmek zorunda kalıyoruz. Bu yıl, ziyaretçi ve aynı zamanda alıcı olan misafirlerimiz için iddialı koleksiyonlar hazırladık. Amacımız fuarımızı önümüzdeki yıllarda yurt dışına taşımak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sektörün öncüsü fuara az kaldı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN