Yabancılara ’nu anlattılar

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. , ve Konsoloslar Birliği tarafından GAP İnşaat Taksim360 sponsorluğunda düzenlenen resepsiyonda, uluslararası şirketlerin yöneticileri ve başkonsoloslara ’nu anlattı

Giriş Tarihi: 9.3.2018
Yabancılara Zeytin Dalı Operasyonu’nu anlattılar
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Gülnur Aybet, geçtiğimiz günlerde, uluslararası şirketlerin yöneticileri ve İstanbul'da görev yapan başkonsoloslarla bir araya geldi. Prof. Dr. Gülnur Aybet, GAP İnşaat Taksim360 sponsorluğunda Daily Sabah gazetesi ve İstanbul Konsoloslar Birliği (ICC) tarafından düzenlenen resepsiyonda, katılımcılara Zeytin Dalı Operasyonu hakkında bilgiler verdi.

'YATIRIMCILAR DA MERAK EDİYOR'
CVK Bosphorus Hotel'de düzenlenen resepsiyonun evsahipliğini Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz ile ICC Başkanı ve Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosu Balazs Hendrich yaptı. Daily Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Karagöz, Türkiye'nin çok önemli günlerden geçtiğini ve Afrin'deki operasyonunun uluslararası camiada merak uyandırdığını belirterek şunları söyledi: "Türkiye bu harekatı neden yapıyor, bu harekatın sonuçları neler olacak? Bu konuda Türkiye'de görev yapan başkonsolosları ve yabancı misyonları bilgilendirme amacıyla bu faaliyeti düzenliyoruz. Uluslararası şirketlerin yöneticileri de merak ediyor çünkü onlar aynı zamanda yatırımcılar. Operasyonun sonuçları hakkında meraklılar. Bu operasyonun sonuçları ve sebepleri hakkında kendilerini bilgilendirmek istedik."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yabancılara Zeytin Dalı Operasyonu’nu anlattılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN