55 yıldır aradığı annesinin öldüğünü canlı yayında öğrendi!

Hiç görmediği annesini bulmak için 'a başvuran hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol'a , “Eşimi annem yerine koydum, inşallah annem hayattadır. 55 yıldır anne kokusuna muhtacım” dedi ancak canlı yayında annesinin öldüğünü öğrendi

Giriş Tarihi: 16.5.2018 19:56 Güncelleme Tarihi: 17.5.2018 08:14
55 yıldır aradığı annesinin öldüğünü canlı yayında öğrendi!

Faruk Yağımlıoğlu hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol'a başvurdu. 55 yıldır annesini arayan Yağımlıoğlu gözyaşları içinde yaşadıklarını anlattı.

Annesinin ölüm haberini canlı yayında aldı!

Faruk Bey: " 7 yaşıma kadar beni babaannem büyüttü. O ölünce benim hayatım bitti. Babam beni hep dövüyordu. Annesi olmayanın babası da olmuyor. 20 yaşıma kadar ezildim keşke beni babam annemden ayırmasaydı." dedi. Annesinin hayatta olduğunu duymak isteyen Faruk Bey, "İnşallah annem hayattadır. 55 yıldır anne kokusuna muhtacım, çoğu zaman çocuk gibi ağlıyorum." dedi.

ANNESİNİN ÖLDÜĞÜNÜ ESRA EROL'DA ÖĞRENDİ

Esra Erol: Hayatta olmasını çok isterdik.

Başarılı sunucu annesi Adile Özler'in fotoğrafını gösterdiğinde, Faruk Bey yine felek gülmedi dedi ve fotoğrafı öperek gözyaşlarına boğuldu. İlk defa annesinin fotoğrafını Esra Erol'da gören Faruk Yağımlıoğlu akrabalarını stüdyoya davet edeceğini söyledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
55 yıldır aradığı annesinin öldüğünü canlı yayında öğrendi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN