Uzman Astrolog ile 15 Nisan 2019 Pazartesi | Günlük ve

denildiğinde milyonlarca vatandaşın aklına gelen ilk ve tek isim olan ile 15 Nisan 2019 Pazartesi için yayınlandı. Sosyal medya üzerindeki bireylerin '' olarak da tanıdığı bildiği Zeynep Turan, haftanın ilk gününde de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İlişkilerde hangi burç nasıl etkileniyor? Bu hafta hangi burçlar şanslı? İşte, Astroloji ile 15 Nisan 2019 Pazartesi için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 15.4.2019 19:02 Güncelleme Tarihi: 15.4.2019 19:05
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 15 Nisan 2019 Pazartesi | Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 15 Nisan 2019 Pazartesi günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 15 Nisan 2019 Pazartesi burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Emeklerine sahip çıkanlar sevinecek" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15 NİSAN 2019 PAZARTESİ - ASTROLOJİ

Astrogündem: Venüs-Plüton 60'lığı; Türkiye ve Rusya arasındaki ekonomik, politik görüşmelerin hızlanabileceğine vurgu yapıyor. NATO ve Avrupa Birliği bugünden itibaren sahnede yerini alırken; kim karşılarında kim yanlarında olacak göreceğiz.

KOÇ: Aklında birçok fikir var fakat bunları nasıl hayata geçireceğin konusunda çelişkiler yaşayacaksın. Aklını dağıtan bu karmaşadan kurtulmak için kendine yapman gerekenlerin çizelgesini oluşturabilirsin. Bugün iş ortamında bir arkadaşına yapılan haksızlığı karşı savunmacı bir tutum sergileyeceksin.

BOĞA: Kendini geliştirdikçe, olaylara daha farklı bir pencereden bakacağına inandığın bir gün olacak. Detaycı yapın sayesinde, tüm ayrıntılara hâkim olacaksın. Bu sayede neyin önemli neyin önemsiz olduğunu da belirleyebilirsin. Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, yeni yatırımların peşine düşebilirsin.

İKİZLER: Toplumsal meselelerle ilgileniyorsan bugün etrafındaki insanlar sana akıl danışabilir. Karşılaştığın bazı durumlarda kendini kapana sıkışmış gibi hissediyorsun. Kendine bir çıkar yol bulmak için telaşlanmana gerek yok, gözünde büyüttüğün kadar olmadığını sen de göreceksin.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 15 Nisan 2019 Pazartesi | Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN