‘Mücadeleci bir ruhum var ben babamın kızıyım’

’da yayınlanan A Plus programına konuk olan : 18 yaşından beri çalışıyorum. Mücadeleci biriyim; babamın kızıyım

Giriş Tarihi: 16.4.2019
Neslişah Düzyatan ‘Mücadeleci bir ruhum var ben babamın kızıyım’

Para'da her pazar saat 22.00'de ekrana gelen A Plus programına bu hafta Neslişah Alkoçlar Düzyatan ve Beyza Uyanoğlu konuk oldu. İkili, kurdukları dekorasyon mağazaları hakkında konuşurken Düzyatan; özel hayatından ev hayatına kadar çok özel açıklamalarda bulundu. Neslişah Düzyatan "18 yaşından beri çalışıyorum. Babamın kızıyım. Mücadeleci biriyim.

Ticarete yatkınım. Oyunculuğa yeteneğim yok, bir aileye iki sanatçı yeter. İşten çıktıktan sonraki bütün zamanımı çocuklarımla geçiriyorum. Çocuklarımla kaliteli zaman geçirmek benim için önemli. Vakit kaldıkça ev işi yapıyorum, kendi ellerimle evi, özellikle dolapları ve mutfağı düzenlemeyi seviyorum. İki çocuktan sonra epey kilo verdim. Kuralı şöyle buldum: 'Gündüz ne yersen ye 7'den sonra yemek yeme.' Kilo verdikten sonra spora başladım. Altan da spor yapıyor, oğlum Emir de başladı, Çocuklarımı yetiştirirken spora ve lisana ağırlık veriyorum.

Oyunculuk yetenekleri varsa oyuncu olabilirler ama Emir inşallah sporcu olur. Eşim Altan'ın sanat galerisi açma projesi var, evde de aramızda konuşuyoruz, birlikte beğenip seçiyoruz" diye konuştu.

'MİLLİ KAYAKÇI VE KİTESURF'ÇÜYÜM'
Neslişah Düzyatan: "Dağda büyüdüm milli kayakçı ve snowboardcuyum, kitesurf yapıyorum. Sahip olduğum disiplini spor sayesinde kazandım" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Neslişah Düzyatan ‘Mücadeleci bir ruhum var ben babamın kızıyım’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN