’a polislerden sevgi seli

’de Emniyet Müdürlüğü’nün etkinliğinde polis kıyafetiyle sahneye çıkan izdihama sebep oldu. 5 bin kişi, alkışlar ve çığlıklar eşliğinde ünlü popçuyu izledi

Giriş Tarihi: 17.4.2019 ABONE OL
Sinan Akçıl’a polislerden sevgi seli

Ünlü popçu Sinan Akçıl, Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nün, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında gerçekleştirdiği Hayata Renk Ver projesinde sahneye çıktı.
5 bin kişinin izlediği konsere Balıkesir İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek'in yanı sıra Balıkesir ilindeki yatılı bölge okullarında okuyan öğrenciler, emniyet mensubu personellerinin aileleri ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğrencileri katıldı.Akçıl, sahneye polis kıyafetiyle çıkınca, salonda çığlıklar ve ıslık sesleri susmadı. Konserinde polis kıyafetli küçük bir çocuğu sahneye çıkaran Akçıl, ona ismini sordu. İsmi Tayyip Erdoğan olan çocuk büyük ilgi gördü.
Popçu, izdihamın yaşandığı salondan alkışlar eşliğinde ayrıldı. Akçıl'ın bir sonraki durağı ise 23 Nisan'da Ankara Sağlık Bilimleri Üniversitesi olacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Akçıl’a polislerden sevgi seli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA