'Benim için sevilmek önemli para ikinci planda'

’le düet hazırlığı yapan , maddiyatın kendisi için ilk sırada olmadığını söyledi: Benim için sevilmek, sahiplenilmek daha önemli

Giriş Tarihi: 3.5.2019
Gülşen'Benim için sevilmek önemli para ikinci planda'
Popçu Gülşen, önceki gün eşi Ozan Çolakoğlu ve oğlu Azur'la Bebek'te görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, yeni projeleri hakkında şöyle konuştu: "Ozan'la yaza yetiştirmeye çalıştığımız projeler var. Birisi, Edis'le düet. Edis'le enerjimiz, vizyonumuz, müzik zevkimiz çok uyuyor." Maddiyatın kendisi için hiçbir zaman ilk planda olmadığının altını çizen sanatçı, sözlerine şöyle devam etti: "Çok büyük bir emek veriyoruz. Önceliğimiz sevilmek, sahiplenilmek. Her ne iş yapıyorsan yap, en iyisi olunca maddi karşılığı geliyor zaten. Sadece maddiyat odaklı bakarsanız, hayır gelmez o işten. Para ikinci planda olmalı." Sahnede kıyafetleriyle de çok konuşulan Gülşen, kendisine styling yapmasını isteyen ünlüler olduğunu hatırlatan gazetecilere "Sahnede de şaşaadan çok sadelikten yanayım. İşinin en iyisi olanlarla çalıştığım için güzel görünüyorum" diye karşılık verdi.

'YARI ÖLÜ GİBİYDİM'
Gülşen, geçtiğimiz günlerde ablasının öldüğü yönünde çıkan yanlış haberle ilgili yaşadığı şoku da şöyle özetledi: "Yarı ölü gibi yaşadım. Kalbim duruyordu. Muhtemelen gazeteci arkadaşlara da hadsiz birisi kötü bir şaka yapmış. Ablamı arayacaktım ama tuşa basamadım telefon açılmazsa diye."

'DOLGUNUN YAKIŞTIĞI HİÇ KİMSEYİ GÖRMEDİM'
ESTETIK operasyona karşı olup olmadığı merak edilen Gülşen, bu konu hakkında şöyle konuştu: "Bence iyi görünmek hayata bakışla da ilgili... Ben anın tadını çıkarmayı seviyorum, spor yapmayı da. Başta sağlık için şükretmek, hayata pozitif bakmak çok önemli. Bazı şeyler içeriden dışarıya yansır. Tabii genetik de önemli. Yanaklarım yıllar önce de ön plandaydı, şimdi de öyle ama estetik yaptırmadım. Estetik bence çok ciddi bir durum olmadığı sürece yaptırılmamalı, bende böyle bir bilinç var. Dolgunun yakıştığı hiç kimseye rastlamadım."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülşen'Benim için sevilmek önemli para ikinci planda'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN