Uzman Astrolog ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba - Günlük ve

konusunda hiç şüphesiz akıllara gelen tek isim olan ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' olarak da bildiği Zeynep Turan, haftanın ortasına gelirken de koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyor? İşte, Astroloji ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 15.5.2019 09:30 Güncelleme Tarihi: 15.5.2019 09:30
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 15 Mayıs 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu ve Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 15 Mayıs 2019 Çarşamba günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 15 Mayıs 2019 Çarşamba burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "Venüs huzurlu, ilişkiler huzurlu" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 15 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Aşk gezegeni Venüs, kendini en rahat hissettiği burçlardan birinde yerini alıyor. Ünlüler dünyasında sürpriz evlilikler, ilişkiler, bebek haberleri bugünden sonra ardı arkasına gelebilir. 25 gün boyunca hepimiz kalbimizi onaracağız. Aynı zamanda bu süreçte birçok vâkıfı da konuşacağız.

Koç: İş yerinde yaşanan sorunla ilgili alakan olmadığını açıklamak zorunda kalabilirsin. Hırsların bugün seni çok başka yerlere götürebilir. Hem iş hem de sosyal hayatında dengeyi korumalısın. Haksızlığa uğradığını düşünüyorsan öncelikle konuyu araştırman gerekebilir. Tüm bu aksaklıklar moralini bozmasın. Çünkü gün, sana güzel haberler taşıyacak.

Boğa: Aşk ve sevgi gezegeni aynı zamanda da yönetici gezegenin bugünden itibaren burcunda konumlanıyor. Odak noktanda maddi imkânların için ekstra çalışmak ya da çabalamak var. Yakınların bu aşamada seni biraz hırslı bulabilirler. Çatışmaya girmek yerine kendini açıkça ifade etmen gerekebilir. Bir akrabanın yaşadığı soruna çözüm bulmak için kolları sıvayabilirsin.

İkizler: Uzun toplantılar ve ciddi gündemler bugün seni bekliyor. Ancak kariyer açısından başarılı bir gün olduğunu da söylemek isterim. Hem ortaklıkları hem de rakipleri bir arada bir araya getirecek bazı duyumlar alabilirsin. Özgüvenin tam olduğu için herkese iddialı gelen konularda sen her işin üstesinden gelerek kendini bir nevi ispatlayacaksın.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 15 Mayıs 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu ve Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN